Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon bejön egy Lány, most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy Lány, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valentin nap alkalmából írtam neki egy levelet az iskolában, nagyon szép lány és nagyon bejön, vártam hogy esetleg rám ír de nem tette. Mit tegyek most? Direkt szépen kiöltöztem a Valentin napra reménykedtem hogy odajön hozzám de nem tette :(
febr. 21. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Baromira hiányos a sztori. Mit írtál a levélben? Tudja, hogy te írtad? Miért vártad, hogy odamenjen és miért nem mentél te?
febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Tudja hogy én írtam, leírtam hogy nagyon szép, azért nem én mentem mert félek, nagyon izgulok! Ő a világ legszebb lánya, nagyon szép!
febr. 21. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Ha tetszenél neki visszairt volna.

Hagyd a csudaba

febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy megkapta a levelet?
febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ez esetben sajnálattal közlöm, hogy nincs esélyed nála.:((
febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

milyen levél volt?

papír alapú?

febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!