Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne neki kezdenem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne neki kezdenem? több lent

Figyelt kérdés

Egy teljesen fiu osztalyba jarok, egyeduli lanykent pengetem napjaimat(16L). Nagyon bejön egy fiu(17f), de nem szoktunk beszelgetni. mar 11.be vagyunk,utoljara 10. elejen folytattunk ertekelheto beszélgetést, igy nem lenne gaz most nyitni fele? Egyáltalán hogyan kene?


Nemtudom mennyire johetek be neki, o magas, hosszu haju, sportos es vicces, de mostanaban elegge letortnek tunik. gondolkodtam rajta hogy csak ugy oda megyek megkerdem minden rendben van-e, de végül nem tettem, mert megijedtem.


Introvertáltnak tunik, de a jo tarsasagban teljesen elengedi magat. Ilyen vagyok en is.



Fiuk hozzatok szolok: ha egy lany sokkal alacsonyabb mint ti, az lehet cuki? (o kb ilyen 170-180 cm lehet, en 152 (igen igen tudom hogy mindenkinel mas, de ugy altalaban))

Szerintem nagyon édes tud lenni a magassag különbseg.


Arra gondoltam utana kerdezek kicsit a kozos baratainknal, ez jo otlet lehet?


Bármilyen tanácsot, tippet elfogadok!!


(Ui: Legyszi aki csak azt irna hogy : ne randizz az osztalytarsaddal; ha nem tapaszalatbol irod, akkor inkabb ne is ird, köszi!!)



febr. 21. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Jó ötlet megkérdezni, hogy mi a helyzet vele. Kizártnak tartom, hogy ne örülne neki.:)
febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Biztos hogy örülni fog annak hogy odamész.

Nekem 152 cm elég alacsony lenne mert 190 centi vagyok de ismerek olyan srácot akinek kifejezetten az allcsony lányok tetszenek

febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
170-180 nem problema, de 180cm felett necces :D
febr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Tapasztalatbol irom, hogy ne randizz osztalytarssal. Sokkal nagyobb esellyel lesz kinos fail, mint jo dolog, aztam nezheti a bamba fejed feleléskor hebegni evekig. Sosem jo otlet valakivel kavarni, es csetleni-botlani, akivel ossze vagy zárva. Eleve, van kb. 1 millio fiu az orszagban aki korra illik hozzad, tenyleg ennyire beszukult vagy, hogy abbol a 20bol valogatsz, akikkel összezárt a közoktatási rendszer?

Abba nem is megyek bele hogy mekkora elmeny lesz tapasztalatlankent egy tapasztalatlan tini fiu csajának lenni. Ha jot akarsz magadnak, 20 felett nezelodsz.

febr. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
#4 "Abba nem is megyek bele hogy mekkora elmeny lesz tapasztalatlankent egy tapasztalatlan tini fiu csajának lenni. Ha jot akarsz magadnak, 20 felett nezelodsz." - 🤣🤣🤣 Persze, véletlenül se együtt fedezzenek fel mindent. Jöjjön inkább össze egy 20+-os kis kanos hülyegyerekkel, aki megdugja, aztán dobja. Remek ötlek, biztosan mindenki fel fog pontozni érte.
febr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

#5


A te logikádat alkalmazva sokkal inkább "kis kanos hülyegyerek" egy tini, csak még kevésbé tudja mit akar és mit hogy kell, és méginkább csapongana. Egy 20+nál van esély hogy elköteleződne.

febr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"tapasztalatlankent egy tapasztalatlan tini fiu csajának lenni. Ha jot akarsz magadnak, 20 felett nezelodsz"

És az a 20 feletti hol lett "tapasztalt"? Ő is ismerkedett már 16-17 éves korában. Akkor a mostani osztálytársai meg hogyan tapasztaljanak, ha nem a saját korosztályukkal, talán 12 évesekkel?

febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

#7


Élettapasztalatot hoznak az évek, illetve biológiailag is kifejlődik (pl a prefrontális cortex, ami a racionális viselkedésért felel). Még egy kapcsolati téren tapasztalatlan huszonéves is fényévekkel jobb partner, mint egy tini.

febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
#6 "Egy 20+nál van esély hogy elköteleződne." - Van esély rá. Meg kb. 6szor akkora esély van arra is, hogy megdugja a szűz lányt, aztán pedig dobja, mint ahogy az általában lenni szokott.
febr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
#4 Sajnálom, hogy kiábrándítalak, de a szerelmes lányoknak nem tapasztalt pasi kell, hanem AZ a pasi. Lehetsz ezerszer tapasztaltabb, de esélyed sincs, ha a lány a tapasztalatlan tini fiút szereti. A szerelem mindent felülír.
febr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!