Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Barátnőm szüleinek első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szüleinek első találkozáskor mit vigyek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eloszor talakoznek baratnomnek a szuleivel. Anyukajanak viragot vagy valami csokit/bonbont vinnek apukajanak meg valami italt,(egyenlore nem tudom szereti e egyaltalan, de ha van konkret akkor vinnek olyat amit szeret, vagy jo palinkat is akar😆). Az alapveto illemmel ugy tisztaban vagyok, a koszones, megszolitassal. Nem igen jutottam el idaig ehhez a szituaciohoz es parazok tole nehogy elcsesszek barmit is a szuleinel mert nem vetne jo fenyt ram. Barmi jo szandeku tanacsot vagy tapasztalatot szivesen fogadok es nagyon megkoszonok.:)
febr. 23. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
A legnagyobb tanács! Foglalkozz a barátnőddel előttük és szeresd:) Nehogy leszard, hogy most a szülei vannak a középpontban, sokan belebuknak ebbe. Az ajándék jó gesztus egyértelműen. Mosolyogj, legyél felszabadult, beszélgess szabadon akár a kapcsolatotokról, hogy mit szeretnél a jövőben. Sok sikert hozzá!
febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
A barátnődnek kéne abban segítenie, hogy mit szeretnek a szülei, tőle érdemes megkérdezni. Egyébként házhoz hívtak? Csak mert egy utcai találkozáshoz nem kell ajándék.
febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Jaaj de jó ilyen kerdést olvasni. Sokat elmond rólad már az, hogy gondolsz egyáltalán ilyenre és készülsz rá, tényleg illedelmes, nemes gesztus. Sokan leszarják, úgy vannak vele, lesz, ami lesz, azt jól van. Te meg megakarod adni a módját, és ez szerintem a mai fiatalok javából hiányzik. Mondom ezt úgy, hogy 42 éves apa vagyok és van egy 16 éves fiam.


De hogy válaszoljak is: ha te mész hozzájuk, a virág az anyukának jó, és én is dobnék mellé egy jó fajta bonbont. és az is jó ha apukának valami jó bort viszel (ha szereti), de pl sört és pálinkát, töményet azt én szeméky szerint nem javasolnám. Azt már akkor, amikor mar esetleg ismeritek egymást, az olyan "haveri ital". "Gyere bedobunk egy sört" vagy "benyomunk egy páleszt?" esetek. De a bor (főleg ha minőségi) az más azért. Legalabbis nekem nem jönne be a sör, pálesz eset első találkozáskor. Meg ugye azt nem írtad hány éves vagy. De amúgy a barátnőd tudna tényleg a legjobban segíteni. a lényeg, hogy ne legyél se túl izgatott, de túl szerény se. nem kell parázni, nem fognak megenni, ők is lehet kicsit zavarban lesznek. mindig legyen valami jó témátok, hogy oldódjon a helyzet.

febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon kis aranyos de először legyél tisztában azzal, hogy kik a szülők mert komoly ráfaragás is lehet a vége ha te odamész aztán ott bunkóskodnak veled mert ugye történt már meg ilyen a történelemben

Ugyanis apu meg anyu úgy gondolja, hogy majd jön a herceg a fehér lovon

Ja majd jön a herceg több is csak ló nem lesz, legalábbis ebben az országban ilyen keresetek mellett nem

Aztán számít a származási kérdés is, lehet jobbosak vagy balos rasszisták a szülők vagy ugye számít az anyagi helyzet és akkor meg azért nem leszel szimpatikus

Kérdezd meg a barátnődet egy kicsit behatóbban kicsoda az apja és az anyja egyáltalán még azelőtt az ebéd előtt

Persze a legjobb indulattal menj oda és legyél udvarias de ha gond lesz a szülők részéről akkor lépj le az ebéd végeztével egyből és hagyd ott a nőt, keress egy másikat

Ezt saját tapasztalatból írom, nagyon rá lehet faragni ha rossz társaságba esik bele az ember attól függettlenül, hogy te a legjobb indulattal mész oda

febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Meg is kerdeztem reszletesebben is hogy mivel keszuljek, mit szeretne, apja szeret e inni, stb. Anyukajanak az elgondolas az marad szerintem, viszont apjanak nem tudom mit vennek ha mar viszek valamit, bort azt olyan felszinesnek erzem kicsit, szokatlan erzesem van vele kapcsolatban. Szeretnek mindenkeppen jo benyomast kelteni, idaig csak ilyen alap dolgokat tudtam a szuleirol, megkaptam hogy "nem kell aggodjak/felnem, nem esznek meg, a jo oldalrol kozelitenek meg, nem az a cel hogy lejarassanak..."


Koszonom a valaszokat, probalok majd keszulni minel jobban ra.


3. Valaszolonak meg, nagyjabol 1 evvel vagyok idosebb a fiadnal.:)

febr. 23. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod eldönteni, akkor jó lesz egy csomag csoki, ami közös lesz.
febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!