Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mikor/milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mikor/milyen helyzetben örülnétek ha a srác megfogná a kezeteket?

Figyelt kérdés
Az ismerkedés elejéről beszélek. Úgy kézfogás, hogy kézen fogva sétáltok. Első randin esetleg? Első csók előtt/után? stb.
febr. 24. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben ha szimpatikus a srác és érzem hogy ez kölcsönös, érzem a szikrát én első randin szoktam célozgatni a fiúnál hogy fogjuk meg egymás kezét. Ha viszont távolság tartóbb akkor nem bánom ha nem sétálunk kézen fogva.
febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Besenyő Pista Bá ***** válasza:
18%
fogd me a faszát na
febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az ismerkedés eleje eléggé elhúzódott, szóval nem első randin történt. Egyszer mentünk valahova, volt foglalásunk valami kávézóban, de túl korán voltunk, sétáltunk még kicsit előtte, és akkor történt meg. Tetszett, bár elsőre rossz irányból fogtuk meg egymás kezét, úgy nem volt kényelmes.
febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is lassú ismerkedés volt, bár imádtam, hogy nem sürgetett. Nálunk azt hiszem a harmadik randim volt kézfogás (elhúzott valaki útjából és úgy maradtunk, aztán később célozgattam, hogy megfoghatja indok nélkül is), a harmadik végén szájrapuszi, igazi csók pedig talán az ötödiken…? Nem emlékszem 😅

De működött, már a felesége vagyok 😄

febr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!