Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok?Benne lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok?Benne lehet vagy jó ötlet?Több lent...

Figyelt kérdés
Jövő héten úgy nézki elmegyek egy lánnyal moziba.Rég beszéltünk már személyesen,de mindketten bejövübk egymásnak.A moziba egy kicsi simi,kézfogás belefér,ha ő is akarja?Egyáltalán kérdezzem meg vagy csak csináljam?Köszi a válaszokat

febr. 25. 18:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

9# Jó, csak egy kicsi deja vu érzésem volt.

Amúgy meg szerintem se simizd meg. Kérdezni meg pláne nem. Kézfogás mehet. De ha ijesztő filmet néztek, akkor ha fél...átkarolhatod, stb.

febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég romantikus elképzeléseid vannak a dologgal kapcsolatban nem írtad mennyi idős vagy és mennyi idős a lány azt tudni kéne

De ha már ajándékot küldtél ő meg üzenget akkor mostmár szépen lassan esetleg lehet a tárgyra térni, hazakíséred mozi után aztán megkérdezed tőle, hogy megcsókolhatod e

Ez valahogy így lesz a jó

A taperolás téma nem mindegyik lánynál jön be (valamelyiknél bejön, némelyiket igencsak meg lehet taperolni egyből ;) de ez lányfüggő) de ha már ilyen romantikusan indítottál akkor maradnod kell ezen a vonalon de mozi után térj a tárgyra udvariasan és akkor meglátod lesz e értelme pazarolni az idődet vagy keresel magadnak másik lányt

febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként sajnos én is ebben a helyzetben vagyok pedig én már igencsak felnőtt férfi vagyok, hogy mostanában eldönthetetlen sok esetben a nők hozzáállása a dolgokhoz, hogy ezek milyen hozzáállást várnának el

Nekem mindegy én férfi vagyok tudok normális és udvarias is lenni meg rá is tudok viszonylag gyorsan is térni a témára csak ugye ez mindig nőfüggő, hogy ők mit akarnak

Azt meg ha nem jelzi a nő egyértelműen, akkor sajnos én ráhagyom,én nem kínlódom már olyanokkal akikkkel kínlódni kellene


Ha lassan indítottál akkor mosmtmár lassúnak is kell maradnod viszonylag de azért rátérhetsz a témára mozi után hazakíséred ahogy fentebb írtam szépen udvariasan és akkor eldől, hogy lesz e valami a dologból vagy nem

Ha nem akar a lány semmit akkor felejtsd el a lányt ne erőltesd mert csak rontod a helyzetet, keress másikat

febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először csak a kezét figd meg maximum. Figyeld, hogy hogyan reagál.

Nekem a simogatás annyira nem jönne be így először, max egy két futó érintés kézen-lábon, de ennél komolyabb nem.

18/L

febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%

Első randi moziba??? Eleve ez nem egy jó ötlet. Ha fel akarod szedni a csajt akkor talán jobb lett volna olyan hely ahol beszélni is tudsz vele, szemébe nézni, még egy séta is jobb, mert ott simán megfogod a kezét.

Ráadásul azonnal tudod a választ, hogy neki mik a szándékai.

Óh apám...

febr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!