Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol/hogyan lehet megismerni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan lehet megismerni fiúkat?

Figyelt kérdés

Mivel nem járok bulikban így kilőve. Légyszi írjátok le a tapasztalaitokat.

NEM KÉREK PRIVÁTOKAT!! és nem, nem szeretnék itt ismerkedni



márc. 3. 02:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
a Plúton
márc. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ismerkedni akarsz, de mégse:))
márc. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy a 2. írja. “Nem olthatod úgy a szomjad, hogy ne igyál.”

Egyébként itt is lehet normális pasit találni, nekem is sikerült már.

márc. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Kár! Én pl itt is szívesen ismerkedek, és sok a rendes lány itt is.

F

márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én neten ismertem meg a barátnőmet, meg előtte pár másik lányt is.
márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Itt tényleg ne ismerkedj, szerintem nem kell kifejteni miért. Ennek ellenére gondolom kaptam már pár privátot 😂Társkereső, igaz én sosem használtam, de több barátnőmnek is bejött.

Instagram vagy egész közösségi média felületek ( én pl itt ismerkedtem meg a párommal )

Barátok/ ismerősök által

Suliban/ munkahelyen

Sport/ hobbi által

márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Sehol egyedül maradsz örökre
márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is itt ismertem meg a feleségem. Persze úgy nehéz lesz, ha ismerkednél, de caps lockal ordítasz, hogy nehogy keressen valaki aki szintén. Vicc.
márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"NEM KÉREK PRIVÁTOKAT!! és nem, nem szeretnék itt ismerkedni"


Akkor még nem fáj eléggé :)


Na mindegy, én ennek ellenére is szívesen adok neked tanácsot. Tehát attól hogy nem jársz bulizni, van még sok más közösségi helyszín, ahol simán vannak fiúk, és szóba is elegyedhetnek veled, ha jelen vagy. Pl park, vagy természetjárás. De a klasszikus közösségi helyszínek is ilyenek, attól függően mit szeretsz csinálni. Könyvtár, konditerem, biliárdszalon, kávézó, tényleg szinte végtelen a lehetőség nőként, ahol le tudnak és le is fognak szólítani ha úgy van.


A másik lehetőség online, ha minél több helyen elérhetővé teszed magad. Blogok, fórumok, közösségi oldalak stb. Garantált hogy írni fognak, neked csak válogatnod kell.

márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen itt nem szeretnék, mert alig pár perc után startból kaptam 10db farok ajánlatot, akár képes formában.

Remélem megértitek.

márc. 3. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!