Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti hogy néztek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy néztek egy fiúhaverotok húgára?

Figyelt kérdés

Pl. Nem kicsi a húga sem, 1-2 évvel fiatalabb, szép stb.


Kíváncsi vagyok. Ez nem fura, vagy ilyesmi? Nem féltitek a barátságot?



ápr. 15. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
szemmel és fejben már megbaxtam párszor, de a barátságot tisztelve semmit sem mutatok ki ebből, nyilván nem is próbálkozom.
ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Potenciális barátnő.
ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nálam az van, hogy régen 4-en játszottunk együtt (én, az öcsém, a barátom és a húga), szóval kb. 12 év ismerettség és ennyi közös élmény után nagyon fura lenne, ha bepróbálkoznék nála. Amúgy nem rossz csaj, de egyszerűen nem tudok rá úgy tekinteni.
ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt már nálam is olyan, hogy bejött haver húga. Mondtam neki a dolgot, annyit mondott, hogy ő nem szól bele, kettőnk dolga, de nem ellenzi. Persze ezután se nyomultam éppen a hugára. Azért annyira még nem ismertem.

Közbe valami paraszttal össze jött a húga. Majd szakítottak. Utána volt valahogy hogy csókolóztam a húgával. Ezt is elmondtam havernak, de akkor nem hagyta már csak úgy annyiban. Mondta hogy fog vele beszélni, mert velem jól járna, hogy ismer milyen vagyok, hogy nem csak arra használnám és nem csalnám meg. A másik pali meg ugye egyből azt akarta volna már és őt is ismerte haverom. Abba se szólt bele persze.

Persze nem lett belőle semmi, ami nem gond éppen, én se annyira eröltettem a dolgot, mert voltak fenntartásaim.

ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Így önmagában sehogy.

De volt már rá példa hogy szerelmes lettem a legjobb barátom húgába és kölcsönös volt, úgyhogy egy ideig együtt voltunk

ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké

Köszönöm a válaszokat

ápr. 16. 14:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a barátom húga, de semmit nem mutatok ki belőle
ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Te most egy ilyen helyzetben vagy?
ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem. Csak kíváncsi vagyok :)
ápr. 16. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!