Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhivtam egy lányt talizni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhivtam egy lányt talizni, azt írta, hogy sok a dolga, de valamikor megoldható. Van esély?

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyen.

(diákok vagyunk) Egy ideje együtt dolgozunk. Ritkán találkoztunk.


Eddig nem nagyon beszéltünk egymással.

Csak ritkán.Viszont múltkor voltam bent és feltűnően nézett. Aztan pár napra rá mentem dolgozni. Elkezdtünk beszélgetni. Elég sokat beszéltünk munka közben.

Volt érintés és. Főleg az ő részéről. Aztán ráirtam este.

Beszélgettünk. Másnap is, de nem sokat. Végül ráirtam hogy van e kedve találkozni munkán kívül. 20 ora után kaptam választ:"mostanába sok a dolga de valamikor megoldható".

Ezt a választ kaptam.


Nem igazodok ki rajta teljesen. Van nála esélyem, vagy nem nagyon. Próbálkozzak még?



ápr. 23. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Talán. Várj egy kicsit aztán kérdezz rá újra, ha megint valami kifogást talál hagyd ott!
ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértek #1-es tanácsával. Még egyszer kérdezd meg, ha pedig azt is lemondja, akkor írj neki annyit, hogy majd keressen ő, ha ráér. Ezzel nyitva hagyod számára a kaput és egyben azt is érezteted, hogy nem fogsz utána futni.
ápr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
97%
Lanykent ugyanezt tudom mondani, ha nagyon erolkodsz csak jobban eltaszitod :/
ápr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ha tetszenél neki olyan isten igazából, hanyatt homlok szaladna a randira, mindent eldobva, ami a kezében van. Szóval ez olyan langyos víz lesz.
ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
83%
Jó, az eddiguek közül mindeninek igaza van, de mivan, ha a lány tényleg csak dolgozik?! Mondjuk egy sulisprojekt, a munkája (ahol ugye taliztatok), suli, esetleg mégegy állás, hugira/öcsire vigyázás... Lehet hogy most tényleg nem ér rá... Sztem mondd azt neki hogy akk irjon mikor ér majd rá
ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

23:09


Van aki tizenkétórázik és időt tud szánni, hogy találkozzon a párjával. Egy darabig mindenkire lehet és kell is várni, de mihelyst azt érzed, hogy semmi nem történik ott helyben be kell fejezni mert csak az idődet és az energiádat pazarlod rá.

ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szard le 2 hétig, aztán kérdezd meg még 1x. Ha megint ilyesmi a válasz, akkor letehetsz róla.
ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nemet mond a találkozóra attól még írogathatsz vele, nem kell otthagyni. Az irogatás is valami.
máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!