Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyhogy ennyire tetszem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy ennyire tetszem a német lányoknak, valamint több orosznak is, míg itthon nem vagyok egy túl népszerű fiú?

Figyelt kérdés

Persze örülök neki, mert a német lányok közül sokan gyönyörűek: szép arc, szőke vagy szőkés barna haj, zöld, világosbarna vagy kék szem. Én ott nem nagyon láttam elhízott fiatal lányokat. Elvétve néhányat, általában sportosak voltak. Meg nem nagyon találkoztam bunkó, meg műveletlenebb, buta lányokkal. Bár lehet, hogy csak jó emberekkel beszéltem. Itthon is van egy lány aki tetszik már egy ideje, és nemrég kiderült, hogy amúgy német származású.


Szóval: kinn voltam fél hónapra Németországban cserediákként. Hát jártam suliba, meg hasonlók. Volt, hogy tényleg semmi romantikus érzelem nem volt bennem, csak épp arra néztem, csak úgy és épp ott volt egy lány. A lány rögtön visszamosolygott rám. Máskor is, amikor találkoztunk mosolygott rám. Más lányokkal is volt hasonló élményem. Teljesen nyugodtan, kedvesen, aranyosan fordultak felém a lányok és mosolyogtak rám, feltűnően kedvesek voltak velem.


Megismertem egy német chates oldalt is, ami kb. a magyar Anotalk, Omegle és a magyar fórumok összegyúrása. Van chatszoba, de lehet privát chat ablakokat is nyitni, meg lehet videóhívást is kezdeményezni. Sok lánnyal beszélgettem rajt, minimum vagy 500-zal és volt egyetlen egy darab, aki szerint kimondottan csúnya vagyok, szintén egy, akinek "nem voltam az esete", meg szintén egy, aki szerint semleges vagyok. A többi mind azt mondta, hogy jóképű és helyes vagyok, de nem csak udvariasságból: Whatsapphoz telefonszámot, meg Instát küldözgettek nekem (náluk a Facebook nem divat).


Német oldalon orosz csajokkal is összefutottam amúgy, valamint volt hogy direkt felmentem orosz oldalra, hogy chateljek (szeretek nyelveket tanulni, meg használni őket). Ott is pozitív visszacsatolásokat kaptam.


Ellenben itthon, a sulimban a lányok nem nagyon szeretnek. Legjobb esetben is semlegesen állnak hozzám, de vannak akik szerint nagyon gáz vagyok külsőre... Van néhány okosabb lány, akikkel voltam versenyeken stb., velük sokat beszélgetek, meg amúgy tetszenek nekem, meg vannak akiknek én is tetszem.


Mi lehet az ok?



ápr. 27. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
fasz se tudja
ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A német lányoknak keleti egzotikum vagy, az orosz lányoknak pedig nyugati
ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
86%

Abból amit leírtál jogosan feltételezhető, hogy az átlagnál magasabb intelligenciával rendelkezel, elég csak a részletes megfogalmazásodat vizsgálni. A probléma csak az, hogy az iskoládba járó lányoknak nem leszel egy izgalmas prospect azzal, hogy például versenyekre jársz velük, vagy ugyanarra a matekra jártok és megoldotok egy feladatot közösen. Ebben a manipulatív világban ráadásul odáig értünk, hogy a nők többsége már nem is azt a férfit választja, akit a saját kialakult véleménye szerint választana, vagyis igazából mégis, ha a social media és a celebek gondolatainak szintéziséből létrejött idol képét egyedi döntésként értékeljük. Más szavakkal megfogalmazva az itthoni lányoknak te egy unalamas senki vagy, hacsak nincs egy Harley-Davidson motorod, de gyanítom, hogy nincs... Ők két srácot keresnek: az egyikük a jól ismert jampi, aki két oldalról égeti a gyertyát, aki a kiszámíthatatlanság Mekkája, a másikuk pedig Travis Kelce korodbeli kivitele (még akkor is, ha nem swiftiek).

Ellenben a német és orosz lányok szemében te egy harmadik opció vagy, ahol a személyiségeddel együtt verhetetlen vagy: a cuki cserediák. Te nem attól válsz nyertessé, mert szélsőséget képviselsz, egész egyszerűen az akcentusod, a gondolkodásod miatt más vagy, mint azok, akiket megszoktak, ezért azonnal érdekes lesz, hiszen ez valami ÚJ! Extraként felsorolható, hogy cserediákként kicsit kiszolgáltatott és némileg esetlen is vagy, ami paradox módon vonzó is.

Konklúzióként be kell látni, hogy ebben a korban a lányok sokkal tudatosabban választanak partnert, mint a fiúk... Azonban az is tény, hogy az idő neked dolgozik! Idővel a nyelvtudással sok lehetőség nyílik előtted és lesz egy olyan egzisztencia szinted, ami kellően kapóssá tesz ahhoz, hogy egy magyar lány számára is opció legyél. Végül persze nem ezért fog szeretni (jó esetben), de én is azok közé tartozok, akik könnyebben tartják meg a nőket, mint ahogyan megszerzik, ismerem a helyzetet.

Utolsó gondolatként egy saját tapasztalat: Rólam elég annyi, hogy eléggé reál beállítottságú vagyok, plusz elég szentimentális is egyben. Általánosban szerintem bottal se piszkáltak volna meg, középsuliba jobb volt a helyzet (itt én is dolgoztam azért, hogy szingli legyek). Ezekben az években voltam egy rangosabb sporteseményen, ahova csináltattam egy elég komoly (8 méter hosszú) zászlót. A verseny végén két 10/10-es csaj elkezdett fotózkodni előtte, éppen akkor akartam leszedni. Elkezdtem beszélgetni az egyikükkel: nem voltam semmivel sem különb, mint ugyanaz a srác, aki szingli volt egész életében, csak volt rajtam egy mez, ugyanannak szurkoltunk és volt a lakhelyünk között 10.000 kilométer légvonalban. A többit úriemberként nem részletezem, képzeld el a neked tetsző folytatást:-)

Sok sikert a barátnő "projekthez"! Egyet kérek csak: ne próbálj megváltozni, csak várd meg, amíg a körülmények a te előnyödre módosulnak.

ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3.

Köszi a hosszú és részletes választ! :-)

Az az érdekes, hogy már akkor is vonzódtak hozzám, amikor el se mondtam, hogy magyar vagyok, például olyan lányoknak, akik nem sulitársak voltak. Németül perfektül beszélek, de nyilván irodalmi németet, tehát a kiejtésem is Hochdeutsch, bár akcentusom nincs. Mondjuk lehet, hogy ez is szimpatikus volt: beszélem a nyelvüket, de mégis kicsit más vagyok külsőre (sötét haj és szemek) és belsőre is.

ápr. 28. 08:29
 5/14 A kérdező kommentje:
Meg persze az is valószínű lehet, hogy náluk a külsőm tényleg vonzónak számít és kevés is van hozzám hasonló kinézetű emberből. XD
ápr. 28. 08:30
 6/14 A kérdező kommentje:
*Mármint náluk, németeknél (sötét haj, sötét, mandulavágásúbb szemek stb.).
ápr. 28. 08:39
 7/14 anonim válasza:
77%

Valójában a másik iskola diákja is analóg módon vonzó, mint a külföldi, ugyanaz max a differencia mértéke más.

De teljesen jól látod, maguktól is kiszúrják, és a hab a tortán, hogy tudod a nyelvüket perfektül, tehát még okos is vagy. Kb olyan lehetsz ott, mint a mágnes. Itt leginkább az a kérdés, hogy megpróbálod-e érvényesíteni a helyzeti előnyödet.


#3-as

ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Nekem picit beképzeltre sikerült a poszt.


Nyilván neked is vannak hibáid, az iskoládban ismernek és ezért nem vagy népszerű.

Ráadásul a túl nagy önbizalom sajnos taszító.


De majd megtanulod, ha pár évvel idősebb leszel. :)

ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8.

Épp, hogy önbizalomhiányos vagyok normál esetben. Tény, hogy perfektül beszélek németül és ezt nem én mondom, hanem a tanáraim, illetve az anyanyelvi németek. Tény, hogy tetszettem a lányoknak és ilyen visszajelzéseket kaptam, tény hogy mosolyogtak rám stb. Az is tény, hogy voltam versenyeken, ahol találkoztam okosabb és szebb lányokkal, akik tetszettek nekem (nyilván emiatt nem csak külsőre, hanem belsőre is) és voltak akiknek én is szimpatikus voltam.


Mindenkinek vannak hibái, mégsem mindenki taszító a lányok számára. Az osztálytársaim nem ismernek szinte semennyire, mégsem kedvelnek sokan ellentétben más osztályokkal, ahol sok barátom van.

ápr. 28. 13:36
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel az inteligenciád és a kultúrális különbségek okozataként való más féle igényszint miatt van ez.


Esetleg megkérdezhetem a weboldal nevét esetleg amennyiben nem gond ott, hogy csak kommunikációs szinten beszélek angolul és pár szót tudok csak németül?

ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!