Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány el jön velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány el jön velem kettesbe sétálni illetve beszélgetni, fagyizni akkor bejövök neki?

Figyelt kérdés

A lány tudja hogy ő bejön nekem, mivel bevallottam neki az érzéseimet.

13/f



2015. máj. 10. 11:14
1 2
 1/18 anonim válasza:
96%
Lehet, hogy csak szereti az ingyen fagyit.
2015. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
2 órán át kettesbe voltunk
2015. máj. 10. 11:17
 3/18 anonim válasza:
86%
Romi :)
2015. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
romi, ezt ,hogy érted?
2015. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
* roma
2015. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Romantikára értette szerintem. Szerintetek bejövök neki
2015. máj. 10. 11:50
 7/18 anonim válasza:

Legközelebb csókold meg valami romantikus pillanatban.

De ne hirtelen. Mondjuk elmentek erre arra, aztán kint a Mrgit szigeten leültök nézni a dunát, beszélgettek kicsit bizalmasabb témákról, aztán közeledj felé fizikailag. Megfogod a kezét, és mondasz valami ehhez hasonlót, hogy pl. mint ember is tetszik neked, de nézz végig a szemébe, közben lassan közeledj felé, mintha meg akarnád csókolni.

Ha hagyja, akkor tedd meg, de csak lassan és finoman, ne kapkodj, nem kell mindjárt nyelves.

2015. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Előző vagyok.

Ha nem hagyja, akkor vagy nem ismer még eléggé ahhoz, hogy elengedje magát melletted, vagy nem tudom. Vagy csak még éretlen. Elvileg akkor szerintem tetszel neki, ha elment veled fagyizni.

A lényeg, hogy se ne akarj megfelelni neki, se ne legyél bunkó, meg ne akarj viccesgyerek lenni, ne játszd meg magad, mert egyrészt észreveszi, meg az visszataszító.

2015. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Azért ez még kevés ahhoz, h felállítsd a diagnózist, de az tény, h jól érzi magát a társaságodban, tehát még akármi lehet belőle.
2015. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
A 8-as hoz kapcsollódva:Ha nem hagyja magát, akkor az is lehet, hogy kedves akart lenni, viszont nem tetszel neki.
2015. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!