Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi (séta) tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi (séta) tippek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a lány szerelmes belém, de ő nem tudja hogy én is szerelmes vagyok belé. Hogy hívjam el sétálni? Miről beszélgessünk? Mikor és hogy mondjam meg neki hogy szeretem? Kell ilyenkor ajándékot vinni?

Én 14 a lány 12 éves.



2015. máj. 11. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Vigyél óvszert
2015. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jézus.. hát ne vigyél semmit hisz random..
2015. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Marko polo ***** válasza:
68%

Kérdezd meg tôle hogy nem e lenne kedve veled elmenni egyet sétálni...

Szerintem nem kell ajándék de ha viszel mégis valamit akkor csak valami apróságot. Témák: bármi

Sok sikert! Kellemes magömlést!

2015. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ne úgy kérdezd meg, ahogy az előző írta, hogy: nem lenne kedved randira, sétálni, fagyizni, stb. jönni?


Kedvesebben: van kedved eljönni randira, sétálni, stb?

Felejtsük már el ezt a negatív indítást egy pozitív tartalmú mondatban!

2015. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
21%

Hát először is egy műbránert vehetnél neki célzásképp :D Meg szerintem a romantikus sétára a legideálisabb hely például a nyugati pályaudvari aluljáró. Jó hangos, sokszor meglöknek, rengeteg barna bőrű hajléktalan fog kunyerálni. Ezt szeretik a lányok, most ez a menő. Aztán ha mentek egyenesen hosszan, van ott szex shop is, 12 és 14 éveseket is beengednek. Ideális hely szerintem erre, a nyílvános wc bár 100 forint és büdös, de maximum ne igyatok semmi olyat amitől pisilni kell, mondjuk vodkázzatok. Vigyázzatok azzal, hogy papírzacskóba legyen téve az üveg, mert ha meglátszik, hogy royál van nállatok, akkor a rendőr oda jön és bevisz. Füvet ne fogadjatok el!

~ Azt inkább a blahán érdemes venni.

Jó randizást!

Jah, az óvszer nem fontos! Csak análisan esnek teherbe a 12 éves lányok.

2015. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bakos G. Bence ***** válasza:
Na mi lett?
2021. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!