Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan nyerhetném el a tetszését?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerhetném el a tetszését?

Figyelt kérdés

6. osztályba járó fiú vagyok. Van egy lány osztálytársam aki tetszik. Van pár gondom viszont:

1. Enyhén szólva nem én vagyok a "legmenőbb" fiú az osztályban.(Bár most próbálok az lenni)

2. A lánynak van egy ikertestvére, akivel már több éve nem vagyunk jóban. Már szinte "ősellenségek vagyunk.

3. Talán én vagyok az osztályban a legcsendesebb. Ez talán attól van, hogy nagyon jó tanuló vagyok. Mindegy. Lehet, hogy innen ered az is, hogy elég bátortalan vagyok.

Segítsetek megtalálni a választ a kérdésemre!



2015. máj. 14. 19:22
 1/5 anonim válasza:
Próbálj meg beszélgetni vele,ha ez nem megy (hidd el,nekem se szokott menni pedig 16 éves vagyok:D) akkor szerintem az is nagyon romantikus tud lenni,ha leveleket írsz neki :) Persze nem facebookon,hanem igazi levelet,amit személyesen adsz neki oda :)
2015. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1#: Vagy akár el is rejtheted egy olyan helyen, ahol megtalálja (névtelenül). Aztán meg nyomozhat, hogy vajon ki küldte neki a levelet?
2015. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 És ha az egyik helyi menő gyökér meg azt mondja, hogy ő volt?Inkább küldenék neki egy levelet, az biztosabb...mekkora vagy kb, milyen magas,hány kiló,sportolsz-e?
2015. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tanulmányi eredmény nem függ össze azzal, hogy milyen csendes vagy. Próbálj rajta változtatni, beszélgess az osztálytársaiddal, az is segíthet.

Egyébként hatodikban még elég korai szerintem, nem biztos, hogy komolyan vesznek.

2015. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok
2015. máj. 14. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!