Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Baráti mozizás vagy több?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David134 kérdése:

Baráti mozizás vagy több?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek elméletileg van barátja de elhívtam moziba és nagyon tetszett neki az ötlet.Azt mondta egyszer hogy nincs senkije később meg hogy van.Ha most van barátja az nem nézi rosszemmel azt hogy elmegyünk ketten?Vagy csak próbára tesz?Régen ismerjük egymást.

2015. máj. 14. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kideríteném, mi az igazság. Közös ismerősökön keresztül pl. Nem mindegy, hogy áll hozzá az ember.
2015. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Barátom, nagyon vigyázz! Egy ilyen helyzetben nem lehetsz elég óvatos. Ebből a rövid sztoriból azt gyanítom, van barátja, és inkább őt akarja próbára tenni, nem téged. Persze, ez nem biztos :D

de ha jó a csaj, akkor nyomjad, ne hátrálj!

2015. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem hagyd, ha van barátja
2015. máj. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sose tudhato hogy o milyen igazabol... Kitudja valtogatja a pasikat az is megtortenhet tudod....
2015. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!