Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van pasija? 16F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van pasija? 16F

Figyelt kérdés
Nos beleszerettem egy csajba s jo ideje beszélgetünk és egyszer mondta h van valakije vagyis kérdeztem...tőle s a pasihoz azt mondta hogy hasonloja van.. aki 3 orára lakik messze s nem is találkoznak mert nem akar FBs járást..igy irta... Szerintetek az kapcsolat? Amugy szerintetek ha sok smileyt használ. Tegnap meghivtam egy találkozásra s igent mondott... Szerintetek érezhet valamit irántam. Amugy 15 éves. Köszönöm válaszotokat.

2015. máj. 15. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy érez valamit! Én nem megyek el találkozni egy fiúval úgy, hogy nem érzek semmit sem

Ha meg kapcsolatba vannak akkor nem sokáig, a távkapcsolatok ilyen fiatalon nem nagyon működnek

2015. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
szerintem igen.Érezhet irántat valamit ,viszont nem értem ,hogy hogyan jön ehhez az egészhez a smiley használat...
2015. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ám várok több válaszokat is.
2015. máj. 15. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!