Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14 éves fiúval ismerkednék,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klauka92 kérdése:

14 éves fiúval ismerkednék, de félek tól gyerekesek, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te 14 évesen már kész felnőtt vagy mi?
2015. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha így gondolod kezd idősebbel
2015. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
mit szólnál inkább 25-höz ? 8-)
2015. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
16 éves lány vagyok, még az én korombeli fiúkat is gyerekesnek találom, ezért is van idősebb párom. Vannak ilyen korú haverjaim, mint ember több nagyon aranyos és bírom őket, de mint pasi egyik sem kéne. Mindig is jobban kijöttem idősebbekkel. Tizenéves fiúk között is van agyilag érett, intelligens, de számomra testileg akkor is éretlenek. Persze én sem vagyok még felnőtt, 20-22 éves korig mindenki fejlődik, de egy velem egyidős fiúba sosem tudtam volna komolyan beleszeretni, mert a testi vonzódás kell, akárki akármit mond számít a külső, de ez feléjük nincs meg bennem. A lányok amúgy is korábban érnek, állítólag 2 évvel. Az nem mintha sok lenne, csak ebben a korban. Úgymond "hülyíteni", megbántani meg nem akartam senkit. De ismétlem, VANNAK érett gondolkodású kamaszfiúk is, csak ritka. Ismertem olyanokat, ők is felfelé próbálkoztak.
2015. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha túl gyerekesnek tartod őket akkor ismerkedj idősebbekkel ennyi
2015. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
te hany eves vagy? szerintem 15/16 evesekkel kezd, ok mar 'felnotesebbek' es ismertebbek a randizos kategoriaban.... de meg ok is lehetnek neha tul gyerekesek attol fugg hogy a srac maga milyen igazabol... :D
2015. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Széles Attila válasza:
A korodbeliekkel mi a probléma? A kérdésed már-már a pedofília határait súrolja. Én szerintem 23 évesen (a felhasználó nevedből következtetve gondolom 92=1992,a Klauka meg gondolom Klaudia)nem a nyoladikosok között kellene kutakodni, mert milyen legyen egy 14 éves gyerek, ha nem "gyerekes". Esetleg úgy gondoltad,hogy nevelsz magadnak egy ideális pasit,aki idővel kielégiti minden vágyadat? A taktika nem lenne rossz, de mit szólnak majd az ismerősök?
2015. máj. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kamilla80 válasza:
Minden 14 éves fiú gyerekes, hiszen még gyerekek a szó szoros értelmében! Habár biztos van dedósabb és komolyabb köztük. Én 14 évesen néha még babáztam. (38/n)
2015. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 30-as korosztály a kedvencem :)

18/L

2015. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
tűl korán kezded csajszika
2015. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!