Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik. Egy iskolába járunk, de ott komolyabb beszélgetésre nincs se idő se lehetőség. Facebookon sokat dumálunk, jól elvagyunk. Ő nem tud erről hogy én már majdnem fél éve belé vagyok esve. Úgy érzem most már elmondom neki, aztán lesz ami lesz. Abban segitsetek hogy hogyan irjam meg neki, mit kéne hogy ne legyen nyálas de tolakodó sem? 17f
2015. máj. 15. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem még várj vele volt hogy én is szerelmet valottam és ezzel el ijesztettem a lányt szóval még várj vele
2015. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy féléve beszélsz vele már rég rossz. Mindenképp élőben kéne nyomni. Ha látod, hogy érdeklődne utánad, akkor próbálhatod azt bedobni, hogy valamikor fussunk már össze. Semmiképp se úgy állítsd be, hogy ez egy fontos dolog lenne, mert azzal elijeszted.


Amúgy szerintem annak nagyobb esélye, hogy régen berakott téged a barátzóna mélységes bugyraiba és a büdös életbe nem fogod megkapni.

2015. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy ő is vidéki, én is és én nem nagyon szoktam hétvégén ráérni semmire sem ami a haverokat vagy ezeket illeti.
2015. máj. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!