Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Többször is voltunk randizni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször is voltunk randizni, de még nem csókolt meg. Akkor most mi is van?

Figyelt kérdés
Ezt a fiút még egy táborban ismertem meg. Tipikusan az a srác, akit ha meglátnak az utcán, azt mondják, hogy "ő lesz a következő férjem". Egyszóval nagyon helyes és nagyon jó fej. A táborban sokat beszélgettünk. Utána sokat beszélgettünk neten és volt, hogy elhívott fagyizni, mozizni és bejött velem plázázni, meg ilyenek. Lógtunk együtt. Nekem természetesen tetszik, és szerintem én is bejövök neki, hisz sokáig néz a szemembe, sokszor bókol és vett már nekem karkötőt is. Én ezeket a találkákat randinak fogtam fel, de még nem csókolt meg. Persze, tetszik a figyelmessége, az udvariassága, meg hogy ne siessünk el semmit, de furcsállom. Az előző barátom már az első randin megcsókolt, ő meg még nem. Én tegyem meg az első lépést afelé, hogy együtt legyünk, vagy várjak még?

2015. máj. 15. 20:45
 1/4 anonim válasza:
66%
hány évesek vagytok?mióta randiztok?
2015. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem mer! de te is meg csókolhatod
2015. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen álompasik eléggé bátrak ahoz, hogy megcsókoljanak. Majd talán ha valamit romantikus helyre mentek akkor megfog. Spontán egy fagyizás vagy a pláza nem legideálisabb hely 1 csókra (vagyis egymás közt 1).

Én így gondolom, szóval szerintem várj.

2015. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a megfelelő alkalomra vár. Nem akar semmit elsietni, nem akarja, hogy rossz néven vedd, hogy rögtön "leteper". Próbálj jeleket adni rá, hogy te bizony készen állsz rá, hogy megcsókoljon. :) Amikor hosszan a szemedbe néz, harapd meg a szádat, vagy valami. Szerintem veszi a lapot
2015. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!