Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy fel tudjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy fel tudjak oldódni, miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

Már 2 randin túl vagyunk, de annyira beszari vagyok, hogy az nem igaz.:( Meg is jegyezte párszor a srác, hogy lehetnék kicsit beszédesebb. Nekem kell idő, hogy feloldódjak, alapból ilyen félénk a természetem, de nagyon szeretnék rajta változtatni.

Van erre valami jó módszer, esetleg valami jó téma? Nem nagyon volt még velem ilyen, hogy így komolyan randizgattam volna valakivel és kicsit tudatlan vagyok ilyen téren.:/

18/L


2015. máj. 16. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor ismerkedsz keresztkerdesek a legjobbak. Ha a felenkseg miatt leblokkolsz ird le otthon egy papirra hogy miket kerdeznel tole , pl:

Melyik a kedvenc eteled? Zenekarod? Hobbid? Es te is mond el a tied. Azokrol a dolgokrol amik erdeklik az embert onkentelenul is sokat tudunk beszelni. :) ja es ha nem volt meg ilyen kapcsolatod normalis hogy felsz picit, elmondhatod a sracnak hogy felenk tipus vagy es ezert akadozik a komunikacio megfogja erteni :)

18/L

2015. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen basszus, leblokkolok állandóan :/

értem, köszönöm.:)

2015. máj. 16. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!