Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy 11 éves csókolózik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veronika lány kérdése:

Egy 11 éves csókolózik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az osztálytársam (lány) megcsókolta a másik osztálytársamat (fiú).Szerintetek normális hogy egy 11 év alatti csókolózik egy fiúval???(sztem nem)



2015. jún. 1. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
11 évesen a csók oké, a többi nem.
2015. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
igen az!
2015. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Én 17 évesen nem csókolóztam még.
2015. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

Nézz be a mi osztályunkba kedves kérdező. 15 éves lányok úgy vedelnek mint az állat. Másnaposan lógnak a városban. Minden héten más fiúval vannak együtt (ÚGY(!)). Cigiznek, feleselnek, pakolják magukról a dekoltázsos képeket a facebookra és sírnak hogy milyen szar a világ.


Nem akarok rosszat mondani. Ez csak a nálunk lévő helyzet.


Ha az ennyi idős húgom csókolóznak, eléggé furán néznék rá, hogy hamarabb elkezdte mint én XD.

Kérdésedre válaszolva: NEM. Számora nem normális. 11 évesen bandáztam az utcán a kölykökkel. Lövöldözőset játszottunk és késő estig bújócskáztunk...GYEREKEK VOLTUNK. Nem sírtunk mert szakítottunk. Nem féltékenykedtünk hogy ki-kivel csókolózik....


Abszolút más volt a világ...

15/L

2015. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

#4: Jót nevettem! Nem csak gyerek voltál, még az is vagy!

Amúgy meg azért mert valaki nem csókolózott 11 évesen ne itéljétek el, én pl oviban csókolóztam először és nem haltam bele. Ha szeretik egymást akkor miért ne?! Az viszont gáz ha több történik. Na arra mondom az nem normális.

2015. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Nagyjából ebben a korban "indul a buli", szóval nem gáz. Valaki korábban érik, valaki később. Én tízévesen kezdtem.
2015. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Köszönöm a lepontozást :) szeretetvan ;)
2015. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
Leszopsz?
2015. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
7-es ez nem szeretet kérdése. véleményt mondtál egy dologról, más is véleményezte a véleményedet, és a közvéleménynek nem tetszett a véleményed :D
2015. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Egyrészt a pontozásnak a válasz hasznosságáról kéne szólni, nem a szimpátiáról, pesze ez hiú ábránd részemről.


Itt viszont mindenkit lepontoztak, azt is aki szerint ciki, azt is aki szerint nem, szóva akkor mi a jó válasz? :D

2015. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!