Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnek rocker csajokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jbafofi kérdése:

Hol tudnek rocker csajokkal ismerkedni Budapesten? Nem tudtok róla hogy van valami ilyen jó hely?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet ilyeneket talàlni de kimondottan ilyen hely szerintem nincs max interneten
2015. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pesten nem tudok semmilyen ilyen helyet, viszont Pécsen minden nyáron van egy úgynevezett Rockmaraton ami asszem egy 5 napos fesztivál. Én tavaly voltam és hát ott logikusan nagyon sok rocker lány volt. Pesten is biztos vannak mindenféle helyek ahova főleg rockere járnak (pl. kocsmák stb.) de konkrétan nem tudok egyet sem mondani
2015. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mondocon! 15/L
2018. ápr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!