Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lanyok! Ha titeket elhivna a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ha titeket elhivna a sulibol egy fiu setalni akit csak latasbol ismertek es igent mondanatok, mit varnatok el tole?

Figyelt kérdés
Mit szeretnetek? Hova vigyen el, mirol beszelgetnetek? Mit csinalnatok? Mennyi idore mennetek el vele?

2015. jún. 30. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én elmennék persze,mindenképp adnék neki egy esélyt. Szerintem menjetek el sétálni, a mi városunkban nagyon hangulatos kis erdő van pl ilyenekre gondolok.

Engem például kifejezetten idegesít hogy első találkozáskor leülünk valahova,és ahogy beszélgetünk és folyton nézzük a másikat akkor észrevesszük a hibáit,meg zavarba jövök,de sétálásnál lefoglal a táj, meg nem mindig őt nézem és így pont jó, bár ez személyfüggő.

Egyenlőre ne menjetek el olyan sokáig olyan 1-2 óra teljesen jó szerintem:)

2015. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Virágvagyok ***** válasza:
Én azt utálom, ha nincs miről beszélgetni. Mindig hozz fel valami kevésbé kínos témát, mert nekem volt olyan, hogy egy óráig sétálgattunk(kussba) csak azért, mert nem mert hozzám szólni se. Annyira azért nem vagyok ilyesztő!!! XD
2015. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!