Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a probléma? (bővebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 hete ismerek egy lányt. Haverokkal elmentünk bulizni, és az utcán így találkoztunk össze először, de most nem ez a lényeg. Nagyon megtetszett. Azóta Facebook-on beszélgetünk, de az utóbbi pár napban ritkán válaszol, és ha aktív, akkor se mindig ír vissza :/ Az igaz, hogy nyaralni van, de nem értem az okát, hogyha aktív akkor miért nem válaszol...

Nem voltam nyomulós, leginkább barátkozós hangulata volt a beszélgetéseknek, de azért közöltem olyan jeleket, amik arra utalnak, hogy nem csak a "haverja" szeretnék lenni, persze nem bunkó, és alpári módon.


Ő is közölt olyan jeleket, amik arra utalnak, hogy nem vagyok közömbös számára. Az egyik barátnőjének is elmesélte (az egyik haverom barátnőjének), hogy beszélget velem, de jobban nem akarta nekem részletezni, hogy mit mesélt rólam.


Nemtudom mi történhetett, eddig jókat beszélgettünk, már pont azon voltam, hogy elhívom randizni.



2015. júl. 25. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd is el! Közös élmények és emlékek nélkül hamar kifulladnak ezej a beszélgetések, azt vettem észre. Ha megjön a nyaralásból csapj le rá.:)
2015. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nyaralás nyilván befolyásolja a dolgot, de ne add fel! Hívd el, ha nem érzed túl gyorsnak! :) Persze csak a nyaralás után...
2015. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nyaralni van, akkor nem nyomkodhatja egész nap a Facebookot :) Szerintem be van lépve a telfonjával, de nem nézegeti, hanem mást csinál közben. Nincs semmi gond, amint újra otthon lesz, megint intenzíven fog válaszolgatni, szóval szerintem hívd el valahova!

Sok sikert! :)

2015. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, az egyértelmű, hogy kellenek a közös emlékek, és már most is van jó pár :)


Holnap jön haza a nyaralásból, így szerencsére nem kell olyan sokat várnom a dologgal, bár kicsit félek, mert lehet túl gyors lesz ez így, bár lehet ha tovább várok akkor csak barátnak fog gondolni, kitudja, mindenesetre megpróbálom :)

2015. júl. 25. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!