Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen indokkal írjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal írjak rá?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe fülig belezúgtam. Nemcsak plátói a dolog, beszéltem is már vele és...minden "tünet" illik rám, szóval szerelmes vagyok belé. Viszont még sosem beszéltem vele facebookon. Most már lépni szeretnék, hogy hátha kialakulhat köztünk valami. Kérdéseim: Milyen indokkal írjak rá? Mi van, ha megakad a beszélgetés? Milyen témákkal huzakodjak elő? Előre is köszi a válaszokat!

2015. júl. 28. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne valamilyen kitalált indok? Nem harapunk, ha egy lány ír csak úgy. Tehát ne csinált indokból írj neki, hanem a valósból - beszélgetni szeretnél vele.


"Szia! Nem zavarok? Unatkoztam, gondoltam írok neked."

2015. júl. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi kiegészítés, hogy szerintem ne írd le hogy "unatkoztam", mert akkor hiheti azt hogy csak azért írtál rá hogy valamivel eltöltsd az időt, nem pedig azért mert valóban szeretnéd megismerni..:)
2015. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kisgm ***** válasza:
100%

Szerintem ráírhatsz sok semleges témát, de abból csak egy BARÁTI semleges beszélgetés fog kisülni, ha nem mész ott tovább.


De ha ráírsz valamit, hogy nem jössz- e el velem meginni valamit VAGY tetszel nekem mi lenne ha elmennénk..., akkor az célravezetőbb.


Talán még azt is csinálhatod, hogy tudod, hogy mi az érdeklődési köre és elhívod valahova, mondván tudom, hogy téged ez érdekel, VAGY tudod, hogy valamiben jó és abban a segítségét kéred.

Csak vigyázz! Kerüld a barátságzónát!!! Menni fog, ha nem vak. Ha meg túl éles szemű és visszakérdez, hogy "Ez egy randi?", akkor semmiképpen ne tagadd le! Írj valami olyat, hogy "Azt szeretnéd, hogy az legyen?", de szerintem az még jobb, hogy "Örülnél, ha az lenne?"


DE SZERINTEM AZ EGÉSZ JOBB ÉLŐBEN!



Remélem segítettem!

14/F

2015. júl. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kisgm ***** válasza:

Hello!

A 3. vagyok.

AZ első kettő együtt is tök jó.

2015. júl. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jókat írtatok, köszi :) csak annyit tennék hozzá 3. válaszoló, hogy nem úgy szeretnék belevágni, mint egy kapcsolatba, előtte szeretném jobban megismerni és aztán lépni, plusz lányként nem szeretném megtenni az első nagyobb lépést :D
2015. júl. 29. 04:12
 6/6 kisgm ***** válasza:

Értem, oké.


3. voltam

2015. júl. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!