Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Adnátok tanácsokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok fiúk. Lenne egy nagy kérésem tőletek.

Adnátok tanácsokat?

Arról lenne szó,hogy van egy fiú,akivel el fogunk menni bulizni. Mármint így csoportostól.

Én olyan visszahúzódó lány vagyok,és amikor ott van a közelbe akkor egy szót sem tudok szólni.

Mit csináljak hogy felfigyeljen rám ? Annyira jó lenne,én nagyon nagyon kedvelem őt. De még sohasem beszéltem vele kettesben. Mindig csapatba vagyunk. 3 fiú egy lány és én. És ő is szokott néha velünk lenni, de nem mindig. Olyankor odajön és elkezdenek beszélgetni vele,én meg lefagyok.



2015. aug. 3. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt fejben kell eldöntened, hogy "igenis meg fogok szólalni". Szólj pár szót az aktuális témához és máris jobb lesz. :)
2015. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolkozz pozitívan, gyűjts erőt és tedd meg hisz jobb mint elhalasztani próbálj értelmesen hozzászólni a témához, na meg add magad és ne izguld túl hisz az nem segít.

Jobb megtenni valamit hibásan mint a semmit tökéletesen szóval hajrá

Legfontosabb lássa rajtad hogy nem egy muja szótlan vagy akinek semmiről semmi fogalma / véleménye.

Fiúk nagy része szereti azokat a lányokat akiknek komoly értelmes hosszan kifejtő és mégse bonyolult véleményt adnak főleg ha szókinccsel folyamatosan egybefűzően tudsz beszélni.

Persze ne legyél túl komoly se :)

2015. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó,ezt könnyű.

De a lefagyok akkor nem tudok szólni. Nem jut eszembe semmilyen frappáns válasz. se semmi >_<

2015. aug. 3. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
1#-es vagyok. Eztsajnos fejben kall nagyon akarnod. Csinálhatsz olyat is, ha már csak 3-4 fő beszélget, hogy odamész mellé megfogod a karját (nem a kezét!) és elvezeted valami nyugisabb helyre és nyugodtan beszélgethetsz vele. :)
2015. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kranpusz ***** válasza:
0%
Bátorság!! Gondolj arra hogy nincs mit vesztened, jó pár ezer éve így működik az élet. Olyan mint a biciglizés...
2015. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
amikor már van benne pia, de még emlékezni fog holnap a bulira, akkor menj oda hozzá, (tánc közben) és nyilvánítsd ki magad(ne szavakkal:))
2015. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!