Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy lány bejön nekem és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány bejön nekem és szerinte jó a seggem, hogyan csábítsam el? (többi lennt) 14\F

Figyelt kérdés
Szóval van az osztályban egy csaj aki tetszik nekem, de az osztályba nemrég érkeztem és az olytály kissé redardáltnak hisz mert raccsolok (franciás akcentus r=h) és emiatt nemhiszem hogy randizna velem, hogyan csábítsam el?
2015. aug. 13. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez jó ötlet lenne, mivel ha rosszul alakulnak a dolgok, akkor kifognak rekeszteni, új vagy az osztályban ilyenkor, halálal egyenlő osztálytárssal járni, ha majd 1-2éve ott leszel, talán akkor. Normális körülmények között lehet, járni osztálytárssal is, egyenlőre hanyagold szerintem.
2015. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
2015. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elösször is, 7.osztály-t váltottam évközben ahol éppen mindenki serdül és csak a fiúk egy része néz hülyének, és már amúgy majdnem 1teljes tanéve vagyok ott,2.-szor pedig:igen az finom.
2015. aug. 13. 21:39
 4/5 Pety001 válasza:

Figyelj osztálytárssal járni öngyilkosság :D

Szard le a töbi osztálytársadat ha érdekel tényleg és majd belenyugodnak 1-2 hét..meg kell szoktatni velük a dolgot.

2015. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Villogtasd a segged!!!!!
2015. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!