Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Segítség! 😔 A 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cilike2 kérdése:

Segítség! 😔 A 14 éves barátnőm randizni akar egy 20 éves fiúval! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek szerintem problémái vannak a netes ismerkedéssel. Volt pár bakija, de annyira nem vészesen komolyak, viszont a mostani már engem teljesen földhöz vágott. Én nem rajongok a netes ismerkedésért, ő viszont úgylátom szívesen beszélget el fiúkkal akik ráírnak. Ez még nem is baj, mert most hát miért ne beszélgethetne, viszont ma ráírt egy 20 éves fiú aki elvileg aranyos az ő elmondása szerint, de fél napi beszélgetés után olyanokat írt, hogy hiányzik neki meg randizzanak másnap, és a barátnőm is akarja ezt a randit. Viszont ez engem teljesen kiborított hiszen 6 év korkülönbség van köztük ő 20 éves barátnőm meg 14 és szerintem ez nem normális. Több mint két óráig jártattam a számat, hogy így meg úgy, de csak azt kaptam válasznak, hogy nem vagy az anyám. Szóval kérlek titeket segítsetek, adjatok ötletek/tanácsokat, hogy mit mondhatnék neki, vagy írjatok itt véleményt és megmutatom neki! Válaszokat és tanácsokat előre is köszönöm! 14/L

#randizás #14 éves tinilány
2015. aug. 21. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

vágd pofon

saját hibájából tanul az ember

2015. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
csúnya dolog tudom, de köpd be az anyjánál vagy az apjánál
2015. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Mit tegyél? Törődja saját dolgával, ne barátnődnek akarj keresztbe tenni.
2015. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 FNorbert98 válasza:
22%

Szerintem ne állj a boldogsága útjába.. Van olyan ismerősöm aki 14 éves és 21 éves fiúval van és boldogok.

Hagyd hogy tegye amit jónak lát, ha igaz barátja vagy neki akkor mellette állsz. Szerintem mindenki megérdemli hogy boldog Legyen és egy esélyt... Ne ítélj főleg ha nem ismered a fiút.

2015. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Ne szólj bele más életében, és igenis normális. Tudod egy kis korodbeli pisis szart se tud az evolúciós folyamatokról. Tanulgassál aztán rájössz, hogy ez a normális nem pride felvonulás meg négerekkel rajolni.
2015. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kakasfajzat válasza:
69%

Kedves válaszolók nem kell arrogáns f#sz ként viselkedni ,attól még hogy a kérdező 14 éves nem egy idióta.

Tehát a kérdésre válaszolva szerintem nem igazán tudsz semmit se tenni mellesleg lehet hogy abszurdnak tűnik (a korkülönbség) de valójában nem az, például az én szüleim között 5 év különbség van.

(Egyébként nekem is furcsának tűnt tavaly mikor gimibe mentem hogy az osztálytársamnak egy 21 éves pasija van :D)

2015. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem számít a korkülönbség, én sokkal többet is bevállalok,mint 6 év. Sok fejlettebb lány mellett hülyén néz ki egy hozzá hasonló korú fiú!
2015. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
persze, nem sok a 6 év korkülönbség, például ha ő 20 lenne ,a srác meg 26.. Na akkor nem sok. De 14 évesen még gyerek, a 20 meg már felnőtt. Meg egy 20 éves srácnak már komoly kapcsolat kéne, szerintem.
2015. aug. 22. 00:44
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
"nem számít a korkülönbség" - mondta a pedofil, és bement az óvodába
2015. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem tényleg ne anyàskodj:) Ha akar úgyis beszél meg találkozik vele, és nem fogja kikérni a véleményed. Miért ne beszélhetne egy sráccal aki idősebb nàla? Én 15 évesen egy 10 évvel idősebb sráccal beszélgettem, találkoztam, és baràtok vagyunk a mai napig, nem megdugni akart, csak szimplàn jó kapcsolatban vagyunk. Ha pedig hibàt követ el, akkor belàtja hogy igazad volt, de ne okoskodj neki 2 óràn keresztül, mert szerintem hasonló helyzetben te is így reagálnàl:)
2015. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!