Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú aki tetszik, elhívott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú aki tetszik, elhívott randizni, mi történik akkor, ha nem megy a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Eléggé sokat beszélgetünk,de félek ,hogy nem jön a téma,izgulunk mind a ketten..stb..Hogy tudnám ezt a bakit kikerülni,de nem is akarnám irányítani a randit?

15/L :$$$



2015. aug. 30. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat az eleg rossz, h ha nincs tema... Nagyon sok mindenrol tudtok beszelgetni, a vilag leg jelentektelenebb dolgairol is... Es ha alapbol eleg sokat beszelgettek, akkor most sem lesz ebbol problema, ne felj. :)
2015. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm... :)
2015. aug. 30. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy izgulsz :) nyugi, a téma majd jön magától. Arra az esetre ha esetleg mégsem, megpróbálhatsz még otthon kitalálni pár témát amit majd bedobhatsz. Legjobb szerintem ha magáról kérdezed, így láthatja, hogy tényleg érdekel téged és valószínűleg ő is vissza fog kérdezni :)


Sok sikert, érezzétek jól magatokat! :)

2015. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is ugyanettől féltem, amikor elmentem egy sráccal randizni. És bár nem volt bennünk marha sok közös (ő mániákusan imádta a kosarat, és kb semmiért nem lelkesedett, amiért én), de így is órákat beszélgettünk, meséltünk az életünkről.

Csak ÉRDEKLŐDJ!!!

Hajrá, menni fog! (:

17/L

2015. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :3
2015. aug. 31. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!