Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randira? A testvéréne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randira? A testvérének horogkereszt van a hátán?

Figyelt kérdés
Az munkahelyemen van egy lány aki tetszik egy ideje.Beszéltünk párszor,nagyon aranyos és rendes lány és megfordult a fejemben,hogy elhívom randizni.A gond ott kezdődik,hogy roma származású vagyok.A bátyját hírből ismerem.Elég jó híre van az éjszakai életben.Nem azt mondom,hogy maffiózó,hanem csak egy komoly kaliberű ember.Rengeteg verekedésben volt már benne és komoly ismeretsége van.A hátán visel egy horogkereszt tetoválást,ami azért arra utal,hogy nem feltétlen áll távol tőle a rasszizmus.Rendes családban nőttem fel,az ismerőseim 85%-a magyar és a maradék 15% roma,elmondhatom hogy gyerekkorom óra magyarok közt nőttem fel és szerencsére egy idő után mindenhol elfogadtak.Szívesen elhívnám randira,de érhető módon valamilyen szinten tartok azért a bátyjától.Szerintetek mit lehetne tenni?
2015. szept. 12. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát...Ez necces. Ha komolyan gondolja ezt a rasszista dolgot, akkor nem leszel a szíve csücske. Az se biztos, hogy megérti, hogy vannak normális romák. Ha verekszik állandóan, akkor feltételezhető róla, hogy nem egy békés egyén. Bár nem lehet tudni. Egy időben én is sokat verekedtem, de egyébként teljes nyugodt voltam meg vagyok is. Csak szeretem idejében tisztázni a felállást.
2015. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Figyu. Add meg a számod és ha gáz van megyünk a gádzókkal oszt szétbombázzuk a szemét nácit
2015. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit takar pontosan a komoly kaliberű ember?
2015. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
# gádzsók
2015. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd el nyugodtan, és próbáld meggyőzni a testvérét, hogy attól még lehet valaki jó ember, hogy nem 100% -os magyar a családja. Ha benne is van egy kis tisztesség, és jóérzés el fog fogadni.
2015. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz bajba (pl. verekedésbe) keveredni inkább szerintem keress egy másik lányt s ezt felejtsd el.
2015. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Komoly kaliber?Nem nagy város ez,ismeri az összes kidobót.Sokszor mutatkozik olyan emberekkel akik köztudottan dílerkedésből élnek és villognak az A6 osukban meg a 318d-s BMW ben.
2015. szept. 12. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak 318-asra jött össze?:) Ez nem egy nagy színvonal. Gondolom annyira gengszter mindegyik, hogy azért valakit lelőni és elásni mint egy kutyát senki nem merne, legfeljebb fenyegetőzni meg verekedni.


De ha mégis megpróbálnád a lánynál, fenyegetve érzed magad, akkor bejelentést kell a NAV-nál tenni, vagy a rendőrségen.:) Garantált siker.

2015. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!