Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Osztálytársammal nem merek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársammal nem merek randizni/csókolózni. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Most mentem középsuliba és van egy osztálytársam akibe eléggé be vagyok zúgva, és fogalmam sincs hogy ő mit érez irántam. Sokszor dumálunk, röhögünk együtt stb úgy néz ki hogy szimpi vagyok neki. Tegnap pedig láttam őt a városban egy magas páva sráccal sétálni.

Eléggé elszomorodtam emiatt, de még mindig tetszik. Ráírni nem merek mert nem félek hogy félreértené a dolgot. Nem tudom mit tegyek. Lesz hamarosan egy buli. Gondoltam rá hogy megcsókolom ott valamikor, de félek hogy azzal az egész kapcsolatunkat tönkretenném. Ti mit tennétek a helyemben? 15/F


Előre is köszi a válaszokat.



2015. szept. 20. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Én inkább írnék neki, az kevésbé kockázatos:D De nem azt, hogy "szia teccel", hanem mondjuk a suliban beszéltek kapcsán egy youtube videót, vagy zenét, vagy képet. Mondjuk bent felvetsz valamit, aztán nem ismered, de kár, na mindegy nem baj majd elküldöm neked ha hazaértem. Sok sikert!:)
2015. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zoldkezetlegyszii:D válasza:
100%
szerintem nem jó ötlet osztálytársal összejönni, összevesztek s aztán még bírnod kell 4 évig..
2015. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj vele összejönni, osztálytárssal tényleg nem tanácsos..vigasztald magad azzal hogy neki a páwa srácok jönnek be, és akkor valószínűleg te nem is kellenél neki..
2015. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
akció, akció, akció... ha tetszetek egymásnak lépni kell, mert elmúlik az idő.
2015. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Inkább írj neki, minthogy random lesmárold.
2015. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. A helyedben ráírnék csak úgy spontán, dumáljatok... És ha eltelt egy kis idő, vedd komolyabbra, pláne akkor ha ő is érez irántad valamit. Ne érdekeljen, hogy osztálytárs, mert a szerelmet nem tudod irányítani. A szakírásra nem kell előre gondolni, lesz ami lesz, mert az a sors kezében van. Legalábbis én így gondolom...
2015. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem ne egyből a smárolással kezd .....jobb otlet valami közös témat felhozni amirol mindketten tudtok beszélni ...de asse a legjobb otlet ha az osztálytársad inkább mond azt neki hogy ő a legjobb lány barátod es lehet meglágyul a szive :D
2015. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Lehet hogy a bátyja a páwa srác...

de osztálytárssal tényleg nem érdemes

2015. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én szilvásbuktát tennék.
2016. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!