Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Amikor neked tetszett valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor neked tetszett valaki a suliban, mi lett a vége a dolognak?

Figyelt kérdés

Vagyis amikor egy fiu/lány tetszett a suliban, mit csinaltatok, mi lett a vége a dolognak kvázi hogy alakult? Osszejottetek, elküldött a francba, talán még most is jartok v még most is csak fantáziálsz rola?

Koszi!!



2015. okt. 7. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Csak fantáziáltam róla, sosem mertem odamenni hozzá. Aztán elvégeztem a sulit és azóta sem láttam, de idővel el is felejtettem (mármint nem elfelejtettem de már nem gondolok rá csak néha eszembe jut, de különösebb érzéseket már nem vált ki belőlem)
2015. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2.5 évig csak fantáziáltam egy személyről, sose lett belőle semmi. Azonban a mostani barátom is a sulinkból van, már több mint egy éve járunk:)
2015. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Facebookon felvettem és ráírtam, hogy lenne-e kedve megismerni. Randiztunk pár alkalommal, de végül nem jöttünk össze, csak barátok maradtunk. Ez olyan 8 hónapja volt, azóta is jó a kapcsolatunk, nem telik el úgy hét, hogy ne találkoznánk a suliban legalább egyszer.
2015. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!