Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elvárható, hogy most az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható, hogy most az egyszer ő írjon?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.


Van egy lány, élőben még nem találkoztunk, csak facebookon beszélgetünk. Jövőhéten lenne randink. Mivel eddig kivétel nélkül mindig én írtam rá, és általában minden egyes retkes beszédtémát én hoztam fel, sokszor tapasztaltam azt, hogy hiába ad rá konkrét utalásokat, hogy kedvel, meg bír, ha nem tartanám a lelket a beszélgetésben, akkor őt szerintem nagyon hidegen hagyná a dolog.


Tehát nincs konkrét időpont megbeszélve a randira, csak annyi, hogy jövőhéten lesz. Szerintetek nagy gyökérség elvárni, hogy most az egyszer ő lépjen?


Lehet, hogy túlságosan felfújom ezt a dolgot, de felcsesz.


2015. okt. 25. 17:48
 1/2 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Hàààt.Nyugi.Lehet,hogy csak fél valamitől,csalodàs érte,emiatt hezitàl.Ha eddig nem irt magàtòl,a randi màr nagy lépés,biztos,hogy ezt nem fogja magàtòl felhozni.Szerintem ha eddig kitartottàl,ezt még Te lépd meg.Ő nem fogja.A talàlkozàskor meg arra is fény derülhet,miért ilyen visszahùzòdò.
2015. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1nek nagyon igaza van!
2015. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!