Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Én szörnyen visszahúzódó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szörnyen visszahúzódó vagy, mit tegyek ha egy lánnyal randizok és kínos csönd van ráadásul megszólalni sem merek?

Figyelt kérdés
Tudom elég gáz :/

2015. nov. 7. 23:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Mit tegyek ? *
2015. nov. 7. 23:59
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Egy kérdés: akkor mégis hogyhogy randiztok? A csaj hívott el facen vagy mi?

Egy válasz: kérdezd meg, hogy szerinte is kínos-e a csönd. Vagy mondj valami viccet. Vagy ha ilyen félénk vagy, akkor megvárod, hogy ő mondjon valamit. De a legjobb megoldás, ha amíg ilyen vagy, nem mész randira!

2015. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja :)
2015. nov. 8. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Attol mert visszahuzodo tipus vagy meg nem biztos hogy nem fogtok jol elbeszelgetni. Ha a lany inkabb nyitott ugyis erdeklodik, kerdezoskodik. Egy kerdesre meg gondolom azert tudsz kifejtosebben valaszolni :)
2015. nov. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogd meg a kezét.
2015. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!