Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bejön egy csaj, de nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy csaj, de nem akarok agresszív lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma amikor hazafele jöttem a buszon, egy nagyon csinos lánnyal szemezgettem :D Eszméletlenül bejött és szerintem neki se voltam ellenére, és azon gondolkoztam ha leszállok miatta a buszról, hogy megkérdezzem a nevét és hogy volna-e kedve eljönni velem valahova, akkor mire számítsak. Ez nagyon agresszív, vagy nem ciki, és nyomulós?

2015. nov. 16. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos tapasztalatot nem tudok mondani ,mármint beváltat csak véleményt.

Velem is volt már ilyen ,hogy gondolkodtam leszálok ,még ha odébb lakik jóval akkor is és kezdeményezek.

Sajnos nem tettem meg ,de bánom ,úgyhogy én azt javaslom ,hogy ha elég bátorságot szedtél össze akkor megéri megtenni ezt a lépést ,hisz sokat nem veszíthetsz vele.

Mérlegeld ,hogy mi veszteni és mi nyerni valód van.

ÉS egyébként is úgy gondolom ,hogy nem "agresszív" ha ugyan ott leszállsz és megszólítod bármi ürüggyel.


pl.:Kiss cselesként kideríted hol szál le (de ez nem is lényeg) ,csak nézel a a közelben egy utcát/helyett és megkérdezed. Aztán tereled a témát. Vagy bármit. Ismerős vagy neki nem-e találkoztatok már máshol is.

Légy kreatív és bátor! ;)

2015. nov. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából, nem vagyok nyuszi, nem félek megkérdezni, csak nem tudom tényleg hogy ez mennyire lenne nyomulós :D köszi a választ!
2015. nov. 16. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!