Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell jól csókolni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól csókolni?

Figyelt kérdés

Még sosem csókolóztam, eddig mindig az volt benne, hogy úgyis csak a fiúnak kell bármit is csinálni, én pedig hagyom magam irányítani. (menthetetlenül romantikus típus vagyok :D )

Gondolom ez nem így van, bár nem tudom... Segítsetek légysziii

14/L



2015. dec. 18. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt igazabol tapasztalni kell :)
2015. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na de mégis, milyen?
2015. dec. 18. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha menthetetlenül romantikus típus vagy, akkor ne hagyd magad irányítani, mert a benned rejlő romantika nem feltétlenül fog érződni...neked is ki kell tudni önállóan fejezni...

A jó csókot pedig nem lehet körülírni...csinálni kell és kész. Aki veled fog csókolózni, annak úgy is jó lesz a csókod, bárhogy is csinálod :)

2015. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lényege, hogy jó érzést csinálj az ajkaiddal meg a nyelveddel. A többi már kreativitás kérdése ;)
2015. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Freeroy válasza:

Érzésből csináld és érzéssel...engedd hogy eluralkodjon rajtad az érzés :-)

Hidd el beválik :-) :-)

2015. dec. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező ha nem hagyod magad irányitani akkor nem romantikus vagy hanem inkább öntörvényű vagy domináns...
2015. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem nem reg volt az elso csokom szoval elegge bennem van meg a dolog...ugy oszinten nem voltam teljesen jozan szoval sokat segitett lekuzdeni a gatlasokat az alkohol:3 amugy mivel a fiu kezdemenyezte o is iranyitott es hidd el menni fog...zsigerbol fogod csinalni...amugy segit ha sokat nezed a szajat:)
2015. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én állítólag jól csinálom. az exemnek mindig állt ha megcsókoltam. :)

én csóknál szoktam "irányítani" de persze nem csak én hanem a másik fél is. nem csak a fiúnak kell bármit is csinálni. hisz az elég uncsi ha ő csinálja te meg csak állsz ott és nézed:D

amúgy az hogy hogy kell jól... hát ezt tapasztalni kell :)

2015. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!