Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol, hogyan ismerkedjek, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan ismerkedjek, ha a suliban nem megy?

Figyelt kérdés
Az iskolában senkit sem ismerek, osztálytársaim mind fiúk. Ismeretlen lányokhoz a suliban odamenni meg hülyeség, hiszen azt sem tudom van-e barátja,ráadásul semelyik lány nincsen egyedül... Hol tudnék ismerkedni? Bulikba nem járok, mert nincsen kivel menni. Vannak barátaim, de vagy nem engedik el, vagy nem szokott ő sem bulikba járni. Szeretnék már egy barátnőt, de nem tudom hol keressem. 14/F

2015. dec. 19. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

edzés

sétálj a városban

mozi

2015. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bárhol, csak járj nyitott szemmel és egyszer majd találsz valakit. :)
2015. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de például ha sétálok a városban,akkor csak úgy menjek oda egy ismeretlen lányhoz? és mit mondjak neki? nem is tudom hány éves,lehet,hogy 2-3 évvel időseb nálam
2015. dec. 19. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!