Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Messenger! Valaki aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messenger! Valaki aki nagyon ért hozzá?

Figyelt kérdés

1 hete ráirtam egy lányra akit még sose láttam meg semmi csak profil alapján szimpatikus volt.ráirtam hogy szia,ő visszairt hogy szia.

Utána rátértem hogy meg szeretném ismerni.de csak megnézte és nem írt vissza semmit.

Következő reggel még írtam neki 1x de azt azóta se küldte el neki.vagyis elkuldte csak nem kézbesítette.

De most vannak azok a "elfogadta a kérésed" izék.ő nála akkor nem írt ki semmit hogy elfogadta a kérésem.

Most ráirtam és lányra a suliból akivel most haverkodok.nála köszönés után kiirta hogy elfogadta a kérésem.és már majdnem 1 hete folyamatosan beszélünk.

De az előző csajjal ez most mi?kizárt hogy nem jött volna fel csak nem fogadta el a kérésem így nem kapja meg amit irok neki...vagy hogy van ez?valaki mondja el



2015. dec. 25. 18:16
 1/7 A kérdező kommentje:
*Most ráirtam EGY lányra a suliból...
2015. dec. 25. 18:22
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ő nem akart megismerni
2015. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Minél többet vártam azután hogy látta,annál inkább sejtettem ezt #1-es

2015. dec. 25. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult és ez nem messenger specifikus dolog, hanem úgy ámblokk az egész facebookon így van.Tehát ha valaki nem fogadja el az üzenet felkérésedet, akkor nem láthatod, hogy ő olvasta az üzeneteidet :)
2015. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lényegtelen a technikai háttér, nem akar veled dumálni, pláne nem ismerkedni.
2015. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 enzo. válasza:
100%
facebookon ismerkedni ne viccelj, annyi szingli lány rohangál az utcán hogy férni nem lehet tőlük..
2015. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bendeguznak hivnak?
2015. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!