Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő összejönni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő összejönni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem rég ért véget a hosszúnak mondható kapcsolatom (17 évesen 2 év egész hosszú), és elég magányosnak érzem magam. Mennyi idő a legelejétől kezdve kb. összejönni valakivel? Sajnos nem emlékszem mennyi idő volt :/

Tudom, hogy ez sokmindentől függ, de hogy nektek átlagban mennyi idő szokott lenni? (idegen lányra gondolok, tehát akivel alapból nem barátkozás céljából ismerkednék, és nem már meglévő ismerős)



2015. dec. 26. 04:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Pár szó kimondásának idejétől az örökévalóságig.

.

Három összetevőtől függ:

- tőled;

- a lánytól és

- attól, hogy talákoztok-e egymással.

2015. dec. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha ezt a kérdést komolyan gondolod, akkor semmit sem tudsz nemhogy a lányokról, de alapvetően az emberekről sem.

Például, hogy mindenki más...

2015. dec. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet előre megmondani. Nekem pl. sok idő kell.

Ez is mint sok minden más, emberfüggő.

2015. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Akármennyi idő lehet. Egy férfinek 8 perc kell hogy egy lányba szeressen, ez fordítva lehet 1-2 hét is. Nem mindig igaz ez, de a fiúk hamarkodják el a dolgokat, a lányok pedig húzzák, mert szeretik jobban megismerni azt, akivel össze akarnak jönni.

16/F

2015. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Látom ti sem tudtok szöveget értelmezni...

Idézek magamtól, hátha így megértitek a kérdés lényegét: "Tudom, hogy ez sokmindentől függ, de hogy nektek átlagban mennyi idő szokott lenni?"

2015. dec. 26. 18:10
 6/6 anonim válasza:
Nekem 10 perc a rekord
2015. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!