Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy visszahúzódó, félénk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó, félénk lánnyal hogyan lehet beszélgetést kezdeményezni, és ha bejön, akkor "felszedni"?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nagyon figyelsz rá. A tekintetéből 'fogod', hogy mi érdekli, mi tetszik neki. Meghívod egy teára egy cukrászdába és ott adódik, hogy miről beszélgessetek, ami ott jelen van, ami épp tapasztalható valóság. Nem kell erőltetni témát, rögtön a differenciál egyenletekről, vagy a fociról beszélni, hanem ami épp ott van. Vagy amivel foglalkozol, amit olvasol, amilyen színházélményed volt, felvetheted, látta-e olvasta-e és ha nem, megnézné-e - alakul ám magától rendszerint. Sok sikert, boldog új évet!
2015. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi lány vagyok.Nem kell túl reagálni a dolgot.Először csak szemezz vele/gyakran nézz rá és amikor ezt ő észreveszi és szintén tetszel neki,akkor viszonozni fogja.Később pedig oda mehetsz hozzá beszélgetni egyre gyakrabban. :) Végül hívd randira. Ennyi! (De légy vele nagyon kedves és türelmes,mert lehet,hogy mindez villámcsapásként hárul majd rá.)
2015. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én teljesen ilyen vagyok. Igazából nincs semmi "rejtélye", annyi az egész, hogy türelmesnek kell lenned, és lassan kell haladnod. Elsősorban az a nehéz része, hogy elérd, hogy megbízzon benned és megnyíljon feléd. De ha érzékelteted vele, hogy nagyon kedveled és elfogadod, ahogy van, akkor egy idő után menni fog. Eleinte neked kell irányítanod a beszélgetést és témát bedobnod, mert ő valószínűleg nem fog merni/tudni, de egy idő után - ha már megnyílik - egyre jobb lesz.
2015. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a szemezés része már meg volt, mindig ő kezdeményezi, mikor ránézek, egyből elveszi a szemét, más irányba néz.
2015. dec. 31. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem indíthasz felé!De csak szép lassan! :)
2015. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2019. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!