Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tanacsoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok.Egy pasival beszelgetek mar szeptember ota aki egyebkent 24 eves.Most elhivott a mult heten kavezni vagy valami masra mert megemlitettem neki hogy megyek majd a varosba ahol o lakik meg ahol tanulok is. Ő ugy hivott meg hogy mar borozgatott a legjobb haverjaval es annak szuleivel.Igy nem tudkm hogy tenyleg akarta e.En baratnommel talalkoztam a varosban ezt mondtam is neki es azt is hogy nem sokaig leszek bent es jovok is haza faluba.De mondta hogy attol meg talalkozhatunk aztan en nem akartam hogy csak egy 10 percre talalkozzam vele kert addig beszelgetni sem lehet ezt le is irtam neki mert azt hittem haragszik de mondta hogy mar miert haragudna.Aztan mondtam neki hogy mi lesz szilveszterkor mert en egy szorakozohelyen leszek de o erre irta hogy nem hiszi hogy ott lesz meg nem tudja hogy lesz.Aztan most hetvegen irtam neki 2.an hogy nagyon boldog uj evet irtam hozza kacsintos es egy puszit kuldo smileyt es o csak ennyit :"Sziaa neked is nagyon boldog ujevet!" Aztan irtam meg erre hogy koszi es hogy egyebkent mizu vele. Ezt pedg mar nem nezte meg pedig aokszor fent volt tegnap delutan is vagy nem tudom.Most akkor haragszik?Vagy szimplan leszar?En hivjam el valahova? De az meg mar milyen hogy csaj vagyok es en hivjam el?:Dxd
2016. jan. 3. 10:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Es ahert sem mentem el mert nem akartam hogy amikor o futyul akkor en egybol menjek el vele de amikor egy szorakozohelyen voltunk egy sziat sem mondott csak neztt vagyis inkabb bamult es azt mondta nem volt benne bizts hogy en vagyok meg hogy nem izgatta a dolog de ezt en ne vegyem rossz ertelemben.Annak pedig orult hogy nem vagyok az a kalandozos de amugy nm akar most kapcsolatot:D hat nem tudom hova tenni ezt a gyereket
2016. jan. 3. 10:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívott, elutasítottad. Most hívd te.
2016. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hazsnálj ékezetet
2016. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!