Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki-Találd-Ki kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb ötlet? 16f

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány akivel már 3 napja beszélgetek. Na most csak annyi a gond hogy 20 km re lakik és csak miattam jön fel csütörtökön Pestre. Na már most 2 kérdésem lenne hogy köszönyek neki? Csókkal vagy puszival? Esetleg ölelés? A másik az hogy mi legyen a program? Sétálgatás vagy beülni egy plázában vagy mi legyen? A nyugatiba fogunk találkozni. Szóval valami ahoz közeli dolog kellene. 16f

2016. jan. 11. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Onnan nem messze a jásza-mari tértől 10 perc sétára kb van egy nagyon finom fánkos,ahova be is lehet ülni :D én örülnék neki ha oda vinnének :D
2016. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld a csókot, aztán meséld el! Szerintem röhögni fogunk. :)
2016. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kettes versenyző veled vagyok :D :D


már 3 napja, ezt úgy írtad, mintha legalábbis 3 hónap lenne :D azért a csóknak szerintem van egy bizonyos varázsa, így 3 nap után egyből nekimenni ... csak nehogy pofon legyen belőle :D

2016. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagytok valami meggyőzök
2016. jan. 12. 06:49
 5/6 anonim ***** válasza:
smárold le,közben meg még markolj is egy hatttalmasat a s ggébe.tutira értékelni fogja
2016. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak hogy kapj értelmes választ is... Semmiképpen se csókold meg! Adj egy puszit az arcára mikor találkoztok. Ne öleld meg, mert az is riasztó lehet. Szóval egy ouszi, és semmi több! Sok sikert. :)

L

2016. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!