Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám felszedni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felszedni? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Van egy lány kolis,akárcsak mint én ,bátyával jóba vagyok...Egy suliba járunk,ebédlőbe folyosokon szoktam néha beszélgetni vele de valahogy nem tudok mit mondan :(

nem vagyok valami szuperalakt,rövid hajam.

Valaki segítene hogyan tudnám felszedni?

15/F



2016. jan. 21. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem beszélsz a bátyjával, hogy kicsit kipuhatolózza neked a terepet, vagy beszéljen az érdekedben? :D

Beszélgetni meg bármiről lehet. Legyél kedves, kérdezd meg milyen napja volt eddig, milyen órája lesz, hogy van, legyél vicces meg ilyenek. Vigasztald ha szomorú, nevess vele ha vidám.

Vagy hívd el valahova sétálni, vagy kajálni, korizni.

Ne siesd el a dolgot, mert az nem jó, de ha túl sokat töketlenkedsz akkor legtöbbször barátságzóna.. találd meg az aranyközéputat. Ezt úgy is érezni fogod, hogy mikor van ott az idő, ahogy szépen megismeritek egymást egyre jobban :D

2016. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bátyjával nem szeretnék erről beszélni... Mivel messze laknak 2 hetente mennek haza,az segíthet ha viszek neki sütiket,ennivalót? én minden héten hazamegyek
2016. jan. 21. 22:50
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Úgy gondolom, hogy az őszinteség a legfontosabb. Ne felszedni akard szerintem először, hanem megismerni jobban és hagyd, hogy ő is megismerjen téged. Ha még nem tudsz neki mit mondani, akkor valószínűleg még nincs itt az ideje, hogy randizgass. Azt javaslom, hogy előbb tedd tisztába az érzéseidet magadban és csak azután döntsd el mit szeretnél igazából. Kérdezd meg magadtól, hogy miért tetszik? mit mondanék neki? mit szeretnék tőle? el tudnám képzelni magunkat? tetszek neki? ha tudod a választ s kellően magabiztos vagy, akkor nem esz gond.. jönni fog magától... de amég bizonytalan vagy, addig ne akard felszedni, hisz hiába szeded fel, ha nem tudod hogy kell megtartani vagy hogy meg akarod-e tartani. Remélem hasznos volt. és nyugi! lényeg a spontaneitás!

19/L

2016. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Külgyj képet a pöcködről
2016. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mièrt is?
2016. jan. 23. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!