Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy csábítsak el buliban egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsak el buliban egy fiút?

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok, a fiú 15. Nagyon tetszik már régóta, egy suliba járunk. Az utóbbi időben sokat beszélünk facebookon, és élőben is. Mindig megölel és ha csak meglátjuk egymást mindig elmosolyodik. Néha célozgat is mintha tetszenék neki, és már komoly tartalmas beszélgetéseink voltak, elmondhatom neki a problémáimat és megbízok benne. Jövő héten megyek egy buliba, ahol ő is ott lesz. Már megvan mit veszek fel és minden egyéb... Végre sulin kívül is találkozunk, de nem tudom hogy szerezhetném meg, azon kívül, hogy jól fogok kinézni. Egyébként át is hívott a hétvégére magához. Valami jó tanács? :)
2016. jan. 29. 00:06
 1/8 A kérdező kommentje:
*A fiú 17, bocsánat.
2016. jan. 29. 00:07
 2/8 anonim ***** válasza:
huu ez de cuki :) legyél ápolt, tiszta, csinos és illatos :) nézz minél aranyosabban, szebben rá, sokat mosolyogj, vigyél neki egy kis ajándékot, mondjuk csokit :)
2016. jan. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne vigyél neki ajándékot! Te vagy a NŐ! Egyébként szerintem ez a pasi már fülig szerelmes :D Légy vicces, de ne hülyéskedj! Csak poénkodj! És a legfontosabb, bármennyire is zavarban vagy, ne mutasd ki, légy magabiztos, annál vonzóbb nincs... Nem nagyképűség, de tudom, hogyan kell egy férfit az ujjaim közé csavarni, anélkül hogy szétteném a lábam, vagy kiraknám a mellem. Szemkontaktus, ha beszélsz vele, mindig nézz a szemébe, lássa, hogy tényleg figyelsz rá, és nem csak barátként gondolsz rá.. De nehogy te csókolj először... Légy nyitott és titokzatos is egyszerre, ennél érdekfeszítőbb nem létezik a férfi számára. Remélem, tudtam segíteni :D
2016. jan. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kefeltesd meg magad vele
2016. jan. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tozser Alex ***** válasza:

Ennél jóval kevesebb van, hogy megszerezni.Hogy szerzed meg hamár félig a tiéd?

Én szerintem is fülig szerelmes

A bulira valószínű őis tervez valamit:D

2016. jan. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csábítani? Mit akarsz te csábítani 15 éves létedre?! Jézusom...na ez gáz. A kifejezéssel van gond....


Valószínűleg nem nagyon kell csábítgatni, látod, hogy viszonyul hozzád.


És mit tervezel vele hétvégén náluk? Malmozni fogtok? Mert ő nem biztos, hogy azt akar.

2016. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jézusom! Miért kell már leszólni azért mert 15éves és tetszik neki egy fiú? Az lenne az abnormális, ha még mindig nem foglalkoznak a másik nemmel. És igen csábítani akar, ez a jó szó, sőt tökéletes szó. Mert ez, az, csábítás, figyelemfelkeltés, vagy nevezheted aminek akarod, akkor is csábítás a neve. Nem azt mondta, hogy hogyan vegye rá a pasit, hogy lefektesse... Nincs ebben semmi a gáz. A gáz akkor lenne, ha nem egy 17 éves fiúért, hanem egy 35 éves férfiért szólna ez a hadjárat. Vagy mondjuk, ha azt kérdezné, hogy hogyan közölje a szüleivel, hogy terhes és drogozik. Szóval nincs ebben semmi rossz dolog. Természet rendje, és hajrá :)
2016. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, mindegy, látom, mindent meg lehet magyarázni.....
2016. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!