Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Facebook-profik: ha létfontoss...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-profik: ha létfontosságú lenne elérni egy lányt, de ő csak ismerősnek jelölést hagyta meg, üzenni nem lehet, hogyan kereshetném meg?

Figyelt kérdés
Mindenképpen írnom kell neki!

2016. febr. 19. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok Facebook szakértő de már velem is előfordult.

Én kitöröltem az íletőt és vissza jelöltem és utána sikerült neki írnom.

De ez csak valami Facebook hiba lehet. Ha még se sikerül akkor nem tudom mi lehet az oka

2016. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A "létfontosságú" szó jelentésének nézz utána.
2016. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a jelentésével, teljesen feleslegesen írtál.
2016. febr. 19. 13:05
 4/6 A kérdező kommentje:

A visszajelöléssel az a gond, hogy ha nem jelöl vissza...


Mert utána már biztosan lehet neki írni, itt az a kérdés, hogy addig hogyan érhetem őt el!


Alapvető fontosságú - írja meg valaki!!!

2016. febr. 19. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Pl az egyik barátnőjétől kérd el a számát vagy ha kint van akkor nézd meg és hívd fel. Ha nem jön össze sajnálom :( de drukkolok nektek
2016. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi! :)
2016. febr. 19. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!