Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Félek hogy nem tudnám boldoggá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy nem tudnám boldoggá tenni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek az egyik haverja mondta hogy még senkihez nem vonzódott úgy mint hozzám, már beszéltünk 1-2 alkalommal de én nem adtam neki bíztató jeleket. Viszont nemrég szinte egész éjjel velem táncolt, a haverjait elűzte mellőlem,hogy vele legyek. És látta, hogy lesmárolt 2 srác.

Az az igazság hogy ezek után nem tudom hogy nézzek a szemébe. Nem tudom, még elég értékesnek tart-e.

És most sokan azt hiszik, alakul valami köztünk, de nem tudom, mit csináljak, elég jó vagyok-e hozzá.

17/l



2016. febr. 26. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Azzal ne törődj, hogy te tudod-e boldoggá tenni. Mindenkinek saját magát kell boldoggá tenni, mert akarata vagy egyéb ellenállása ellenére senkit nem kell és nem is lehet boldoggá tenni.
2016. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"a haverjait elűzte mellőlem,hogy vele legyek. És látta, hogy lesmárolt 2 srác."


Igazából nincs mit mondani... Most ezek után én nem azon gondolkodnék, hogy mást tudnék-e boldoggá tenni, ráadásul egy olyan srácot aki "még senkihez nem vonzódott úgy mint hozzám" hanem, hogy én mi a jó francot akarok kezdeni az életemmel, mert én őszintén szólva ezek után ki az aki megbízik benned, vagy harcolna érted, hogyha te smárolgatsz kedvedre. Nekem nagyon viszont soha nem látásra kategória vagy.

2016. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

És a smárolást viszonoztad is, vagy csak lekaptak? Nem mindegy..


Ha viszonoztad is, akkor egy hülye pi csa vagy, kellene egy ilyen lány a fas.znak. Pluszba jól beolvasnék neked, hogy kapja a fejedhez, mert ez minden, csak nem érték.

2016. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minek engedted hogy lesmaroljon 2 srac ha ot akartad?

Hulyegyerek

2016. febr. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!