Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti belegondoltatok már abba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belegondoltatok már abba hogy mennyi de mennyi csajt nem ismerhetunk meg a világon? Tobbi alant.

Figyelt kérdés

Tehát most a kozépiskolában ahova járok is már nagyon sok szép lány van akikbol lehet válogatni, DE viszont ugye nem ismerjuk a tobbi kozépiskola lányait, hisz mindenhol nem lehetunk ott ugyebár... Tehát a kozelunkben levo, elérheto lányokból kényszerulunk választani, hisz mindenkit nem ismerhetunk meg, pedig biztos lenne a jelenlegi partinál jobb választás...

Tehát az lenne a logikus, ha felvonultatnák elottunk a világ osszes lányát (tudom hogy most jelenleg lehetetlen de idovel talán találnak vmi megoldást), és mi választhatnánk kozuluk, tudván, hogy a leheto legmegfelelobbet választjuk, mivel tobb lány nincs a világon...



2016. márc. 2. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi lányok is ezt gondoljuk fordítva fiúkról ;)


Mindig van jobb, de tökéletes nincs. :)

2016. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na ja. Viszont azt is tartsátok észbe, hogy mire végignézitek mind addigra eltelne cirka 6896 ėv ha mindegyik delikvensre csak egy percet szántok. Van ennyi időtök ? :D
2016. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó: ezért írtam hogy jelenleg lehetetlen, hisz télleg sok idot venne igénybe, de talán a jovoben szuletik olyan megoldás amivel ezt ki lehet kuszobolni valahogy...
2016. márc. 2. 09:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Tehát tegyük fel van egy tényleg csak erre a célra hasonló mint a facebook. Benne az összes pipi 0-120 évesig. Én pl 29 vagyok és szeretem azt hinni mit akarok. Szóval 0-23ig és 35-120ig kilőve mind. Az átlagos, karcsú vagy sportos lányok tetszenek. Szinesek szintén kilőve, ahogy a drogosok, alkeszok, azok akiknek gyereke van....stb. Szűrök ahogy lefogadom, hogy te is meg mindenki más. Nem kell mindet végignézni hátha alapon, ha tudod mit akarsz. Jó ez az elcseszett világ ahogy van. Ha minden tökéletes lenne, vola érrtelme maradni ? :D
2016. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

istenem milyen fiatal, és ilyen hímsoviniszta....



tudod, nem minden a kinézet. talán erre egyszer majd te is rájössz.

2016. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2016. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd ha szerelmes leszel,pont leszarod,hogy van-e jobb.:D
2016. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!