Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek közeledjek felé?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek közeledjek felé? (baráti köri probléma)

Figyelt kérdés

17F

Ő 17L,szinte biztos hogy már 17,na mindegy.

Már régóta szemez velem és mosolyog rám,egyszer mikor ment el mellettem majdnem köszönt is nekem, látszott rajt mert nyitotta az ajkait miközben a szemembe nézett, de aztán megtorpant.

De viszont megtudtam hogy a baráti társaságában van 2 olyan ismerősöm akit nem bírok. Vagyis nemtudom hogy ő jóban van e velük,vagy a haverjai vannak jóban velük, de egyik gyerek az osztálytársam,ritkán beszélek vele,de kétszínű. A másikat korábbról ismerem,sose bírtam,sokszor kib@.szott velem korábban.

Házi bulis képet láttam ahol egy buliban volt azzal a kettővel.

Nemtudom így érdemes e közelednem felé.

Szerintetek?



2016. márc. 5. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ismerkedj, nem a haverjaival kell lógnod, hanem a csajjal lenned... előbb szerezd meg a lányt, utána ráérsz ezen problémázni... vagy inkább a te baráti köröddel lógjatok
2016. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj,de most komolyan azért nem közelednél felé,mert van olyan közös ismerősötök,akit te nem bírsz??Rendben van,hogy madarat a tolláról,embert a barátjáról,de:

1.attól még,hogy te nem bírod őket,lehetnek kedvesek is

2.igen,lehet,hogy rajta voltak mind egy képen,de az nem jelenti azt,hogy bírja is őket és,hogy jóba is van velük

Elég gáz,hogy ilyen dolog hátráltat meg abban,hogy lép felé.

2016. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól még ő lehet normális csaj :)
2016. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!