Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok (18-20-22)! Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (18-20-22)! Hogyan álltok a Facebook-os ismerkedéshez? Ismerkedtetek már onnan? Mennyi volt a legnagyobb korkülönbség, amivel rátok írtak és zavart-e?

Figyelt kérdés

Csak amiatt kérdezem, mert van akinek elsőre sokkal könnyebb neten ismerkedni, mint mondjuk élőben leszolítani valakit, meg mert ez is egy újabb lehetőség az ismerkedésre, utána majd személyesen úgyis minden eldől.


Ma már minden egyes adódó alkalmat meg kell(ene) ragadni, hisz oly kevés a lehetőség...


2016. márc. 6. 13:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10-es vagyok.

ő 23 én 20 vagyok, nem ajánlom neked a faces ismerkedést, ha csak nem akarsz fájdalmat magadnak...

2016. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

eddig nem volt szerencsém olyanhoz, aki normális lett volna és tényleg normális stílusban írt volna, pedig alapvetően nyitott vagyok erre :)

vagy a másik verzió, hogy azt hiszem, hogy na ebből lehet valami, aztán rájövök, hogy csak azt akarja (mivel másról szinte nem is hajlandó beszélgetni)..szóval mostmár kicsit szkeptikus vagyok :D de még nem adtam fel :)

18L

2016. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!