Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen jó, egyszerü, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó, egyszerü, de nagyszerű randira hívó szövegeket tudtok?

Figyelt kérdés
Lehet vicces is.

2016. márc. 7. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmm eldobsz egy répát oda mész es azt mondod szia szepba szemed es elejtetted ezt a répát itt 😃

Mire ő ez nem az enyem...

Te peddig akkor randi megbeszélve péntek este 8 kor...

Kesz vege... A répa helyet mast is használhatsz... De ne valami komolytalan dolgot 😊

16F

2016. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs szükség vicces, betanult szövegre. Sőt! Nagyon kellemetlen tud lenni, ha valaki az internetről betanult viccesnek vélt szöveggel próbálkozik. Állj az illető elé, és mond el neki, hogy nagyon kedveled őt, és örülnél neki, ha eljönne veled valahova. Nálam az őszinteség a nyerő. :) 20/L
2016. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2-es én ezt nagyon jol tudom 😊 csak jo lenne ilyen hirt latni 😊 répával akartak felszedni a csajt...

Amugy most komolyan ha ez nem megy magadtol akkor biztos hogy o kell neked hisz ha nem tudsz megnyílni es eleg tokos lenni ahoz hogy oda Menj akkor mit akarsz?? Nincs olyan duma ami 100%os MERT MINDEN NO MAS ES MAST SZERET tudni kell hogy mit mennyit es hogyan 😊 a varázslatos 3as a sajat 3asom...

Es Bocsi lányok ha valaki komolyan vette es megsértődött 😊 imadom a lanyokat/noket #1 voltam...

16F

2016. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Szép vagy,mint egy új traktor! Garantált siker ;)

2016. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!