Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ez mennyire lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez mennyire lenne rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval..Van egy lány akivel egy busszal járunk az állomásig. Nagyon helyes leányzó és szívesen elfogadnám mint barátnő, viszont még a nevét se tudom, így az fb-s ismerkedős dolognak annyi. Már csak az maradt hogy leszólítsam.

Ma akartam sort keríteni rá hazafelé, de nem mertem leszállni vele a buszmegállónál, azóta is iszonyatosan mérges vagyok.

Na most most jön a lényegi dolga a kérdésnek..Tudom hogy holnap a reggel 6os busszal fog menni, nekem viszont nincs semmi dolgom, szóval kimennék a busz érkezése előtt 5 perccel hogy megkérdezzem akar e ismerkedni. A legnagyobb gond az hogy ugye 5:55kor még picit sötét van.


Ill ha már itt tartunk ezt a szöveggel tenném meg:

- Helló, bocsi hogy leszólítalak, de tetszik a stílusod (tényleg iszonyatosan tetszik), és te is..szóval lenne e kedved ismerkedni?


Ha tegyük fel ti lennétek az a lány akkor mit szólnátok ehhez?



2016. márc. 31. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Jujj bocsi, de én beparáznék ha isdősebb fiu oda állit ezzel a mindattal. Nekem nem tetszik!:(

Hány éves vagy?

És a lany kb mennyi??

17/L

2016. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Amatőr vagy,töki!


Utazzatok egy buszon és ülj mellé! Előtte kérdezd meg,hogy szabad-e a hely,ha igent mond ülj oda mellé és mond neki,hogy láttad már párszon a járaton ...


DE NE AZ ÁLTALAD FELVÁZOLT DUMÁVAL!

Az kb. olyan,mintha azt mondanád neki,hogy lúzer pervez vagy és kanos és,hogy kő-e neki kóla?

2016. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a csaj kb 16 lehet én meg 20.

Ez egy falu, nem igazán megyünk sokat ahhoz hogy valaki leüljön. Állni szokott az ajtónál, szóval ez a leülök mellé dolog nem működik.

Igazából sose voltam abban a helyzetben hogy lányt kelljen leszólítanom. Max bárokban, de ott volt is bennem annyi alkohol.:/


valaki akkor igazán kisegithetne, lekötelezne.

2016. márc. 31. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább azt válaszd,hogy megkérdezed leülhetsz-e mellé,hiszen ezzel már el is kezdted a beszélgetést.Szerintem így könnyebb lesz neked,neki pedig nem lesz rémisztő,hogy egy idegen fiúnak bejön a sítlusa..mert ebből letudja következtetni,hogy megfigyelted már nem egyszer. :DD
2016. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De nem ül le sehova. Nem tudok hova leülni mellé mikor 1 perc alatt ( ha van annyi), odaér a busz és már le is szállt.


A stílus szót pedig úgy értem hogy öltözködés, a haja is nagyon jó. Így tudom is nagyjából hogy milyen zenét is hallgathat stb. Erre elég volt egyszer ránézni.


De akkor még is mit kéne mondani neki amivel nem ijeszteném meg?

2016. márc. 31. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig az egyszerű szövegek a legjobbak, én csak oda mennék és mondanék annyit, hogy "Szia, már sokszor láttalak ezen a buszon, hogy hívnak? Kedvesen(de ne túúúl kedvesen, az egy picit ijesztő, érdeklődj róla, ha ő is érdeklődik az nagyon jó mert azt jelenti hogy bejössz neki, lehet szépen vinni tovább a beszélgetést :)
2016. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lényeg h legyel vicces.. az mindig bejon :D aranyosnak tartjak .. :D
2016. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!