Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gond ha 5 évvel idösebb nálam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond ha 5 évvel idösebb nálam?

Figyelt kérdés

Igaz én is jóval többnek nézek ki mint amennyi vagyok de azért mégiscsak 5 év van köztünk...

Neki is tetszek én és nekem is ő de a korkülönbség miatt nem merünk hivatalosan is járni

Szerintetek ez normális vagy inkább haggyuk az egészet mert nem lesz belöle semmi?!?



2016. ápr. 22. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj! Nem gondd a bátyám és barátnője között 13 év van! 13, és semmi gondjuk nincs ezzel. A szüleim között is 9 év van szerintem semmi gond ha 5 év van köztetek.. ha szeretitek egymást akkor nincs is belőle semmi gond. Úgyhogy hajrá :)

14/L

2016. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hány évesek vagytok.. ha te 13 a srác meg 18 az elég nagy gond.. de ha te 18 a másik meg 23, már nem vészes.
2016. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Ha ezt meg kell kérdezni,az baj!


Mit mondasz neki? Járhatunk,mert a GYIK-en megengedték?


XARD LE A KORT!

2016. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kortól függ. Ha 11 vagy és ő 16 akkor sok, ha 25 vagy és ő 30, akkor nem.
2016. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt ténylrg az a kétdés hogy hány éves a két érintett de az 5 év nem sok
2018. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!